צעירים ורעבים

תתפלאו, אבל מ.ס אשדוד קיימת רק 12 שנים במתכונתה החדשה. הקבוצה שנולדה מאיחוד כוחות בין הפועל אשדוד לעירוני, עדיין לא זכתה בתואר. פרוייקט מיוחד: קבוצה ביום והיום עם מ.ס אשדוד

יום שני 13 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

מועדון ספורט אשדוד (מ.ס אשדוד) יוצא לעונה ה-12 שלו בליגת העל. הקבוצה הצעירה נוסדה כתוצאה מאיחוד כוחות בין הפועל אשדוד הותיקה והאהודה לבין עירוני אשדוד שבגלגול הקודם שלה, נקראה בית"ר אשדוד.

הקבוצה העירונית החדשה זוכה למשאבים כספיים מעיריית אשדוד, אך חובבי הכדורגל בעיר, עדיין לא הצליחו לעשות את החיבור המתבקש לקבוצה המאוחדת, ורבים מהם עדיין מתגעגעים להפועל אשדוד הנוסטלגית.

מ.ס אשדוד לא זכתה מעולם בשום תואר בליגת העל. הישג השיא של המועדון הוא המקום השלישי בעונת 2005 וההעפלה ההיסטורית לגביע אופ"א שם הודחה הקבוצה בידי דומז'אלה הסלובנית.
מ.ס אשדוד השתתפה עד היום ב-404  משחקים רשמיים בליגה העליונה . מגרשה, אצטדיון הי"א מכיל 7500 מקומות שבדרך כלל נשארים מיותמים.

חצי שנה לחיים רביבו

הכובש המוביל של מ. אשדוד הוא יגאל זהרין , המשמש כיום כמאמן קבוצת הנוער. לזריהן 111 שערים והוא מקדים את עמיר תורג'מן לו 79 שערים ואת נאור גלילי עם 66 כיבושים.
לאורך שנות ה-90 , בלט בניהול הקבוצה המאוחדת של אשדוד, היו"ר גלעד טרודלר שמכר את ברוך דגו, למכבי ת"א בסכום שיא של 1.3 מיליון דולר.

חיים רביבו , מבעלי הקבוצה הנוכחית, החל את דרכו בנערים של הפועל אשדוד וברקורד  שלו רק חצי עונה בקבוצת מ.ס אשדוד. לצידו של רביבו , מכהן האיש המוביל את המערכת - היו"ר ז'קי בן זקן. עוד בקבוצת הניהול, מנדל דוידוביץ'.
תקציבה של מ.ס אשדוד לעונת 2007-8 יעמוד על כ-12 מיליון שקלים.
מאמן מ.ס אשדוד יהיה אלון חזן  בעונתו השנייה על הקווים.
את מחנה האימונים קיימה מ.ס אשדוד בהולנד.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק