'המצרי ניסה לשבור לי רגל'

משחק הליגה בין טרבזונספור לסיבספור של פיני בלילי פוצץ בתוספת הזמן בעקבות תיקול של איימן המצרי על החלוץ הישראלי. בלילי: הייתה פה מהומת אלוהים. כנסו לכתבה וצפו במהומה

יום שני 13 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

ככה לא פותחים ליגה. משחקה של סיבספור, קבוצתו של פיני בלילי, במסגרת המחזור הראשון של הליגה הטורקית פוצץ בתוספת הזמן בעקבות מהומה שהחלה על המגרש ועברה מייד ליציע.

לצפייה בתמונות מהמהומה לחצו כאן.

במשך מרבית דקות המשחק  הכל הלך כשורה באיצטדיון אבני אקאר. התוצאה הייתה 0:1 לטרבזטנספור משער של ארסן מרטין בדקה ה-86. דקה לאחר מכן הגיע תיקול חריף של שחקן ההגנה המצרי של טרבזונפור, איימן, בבלילי ואז החל הבלאגן.

בהתחלה היו אלה השחקנים שהציתו את המהומה ומייד ה"אש" עברה  אל האוהדים, שירדו למגרש ולא איפשרו לשופט המשחק, בולנט דמירלק להמשיך. הכל היה שם: מכות בין שחקנים ואוהדים, מהומות, התערבות של שוטרים.

בלילי, שנכנס כמחליף בדקה ה-60, אמר ל-TELESPORT בעקבות האירועים: "לא ראיתי בחיים דבר כזה. היו פה מכות בין אחד לשני בלי הפסקה. מהומת אלוהים".

לבלילי היו טענות לשחקן ההגנה המצרי של טרובזונספור: "הוא נכנס כדי לשבור לי את הרגל, נשכבתי ואז החלו מכות בין שחקני שתי הקבוצות. הקהל שלהם פרץ למגרש, המון שוטרים. השופט החליט להפסיק את המשחק. אני עושה הפרדה כי בספורט אין יהודים, ערבים או נוצרים. הספורט הוא קדוש. היינו תקועים שם, אבל אנחנו עכשיו טסים בחזרה הביתה".

לצפייה בתמונות מהמהומה לחצו כאן.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק