לוני הרציקוביץ' דורש הסברים

אלי כהן וראשי הקבוצה קיימו פגישה במשרדיו של הרציקוביץ', כשעל הפרק, מתן פיתרונות ליכולת הירודה של הקבוצה

יום שני 13 אוגוסט 2007
אשר גולדברג
שחקני מכבי ת"א לא התאמנו ביום ראשון, יממה אחרי ההפסד בגביע הטוטו לבני  סכנין, 1:2, אולם ראשי הקבוצה ממש לא נראו ונמשעו רגועים. המאמן אלי כהן, הבעלים לוני הרציקוביץ' ובכירי המועדון קיימו פגישה במשרדיו של לוני הרציקוביץ' בהרצליה.

הרציקוביץ' מודאג מהיכולת החלשה של שחקניו, מחוסר החיבור ומהעייפות המוקרנת בפעולות המיקצועיות על כר הדשא. במכבי ת"א מודאגים כי הליגה נמצאת בפתח, כמו גם משחקי השלב השני בגביע אופ"א.

במכבי ת"א אין למעשה ימי חסד לשחקנים, בעיקר נוכח התקציב הגבוה של הקבוצה העונה, העומד על כמעט 40 מיליון שקלים. הרציקוביץ' דורש התמודדות על אליפות ואם מכבי תל אביב תפתח רע את העונה, היא עלולה לאבד סיכוי לזכיה בתואר, כבר בשלב מוקדם של העונה.

הטענה של לוני הרציקוביץ' היא שהקבוצה שודרגה ע"י השוער הסרבי דרגוסלאב יבריץ' וע"י הצרפתים יאניק קמנאן ורודי חדד שעלותם כשני מיליון דולר. גם רכישתו של יניב עזרן הייתה צריכה להניב תוצאות.

נכון לעכשיו, מתקשים במכבי ת"א במציאת התקציב והערבויות כדי להביא את הליום סיידו. בקבוצה פנו אל הקשר הברזילאי דירסאו, ששוחרר מחיפה, וממתינים לתשובתו. גורמים במכבי חיפה רוצים שמכבי ת"א תשלם עבור דירסאו, בניגוד להודעת השחרור חינם שקיבל השחקן מהנשיא יעקב שחר.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק