שלף: בלגיה לא פראיירית

השחקן הישראלי שמכיר היטב את הכדורסל הבלגי משוכנע שהמשחק ברביעי לא יהיה קל: אני מאמין בכל זאת שננצח. הרוול אקסל: אנחנו באים לנצח - המטרה שלנו לסיים ראשונים

יום שני 13 אוגוסט 2007
שלמה חסיד
נבחרת ישראל תתמודד ביום רביעי בהיכל נוקיה מול נבחרת בלגיה במשחק השלישי בטורניר ההזדמנות הקרובה, במשחק שיקבע רבות לגבי הסיכויים של הנבחרת להתמודד באליפות אירופה.

כוכב נבחרת בלגיה, הרוול אקסל אמר ל-TELESPORT לקראת המשחק: "אנחנו באים לנצח. ישראל היא יריבה מצוינת אבל אנחנו בכושר טוב ואנחנו מאמינים שאפשר לעשות את זה. יהיה בכלל לא פשוט בנוקיה מול נבחרת ביתית עם קהל תומך", הוסיף אקסל "אבל אני חושב שאנחנו יכולים לעשות משחק שווה כוחות עם הנבחרת הישראלית ולנצח".

אקסל גם נתן כבוד לכדורסל הישראלי, כשאמר: "יש לי הרבה מאוד כבוד לכדורסל בארץ ולנבחרת, אך המטרה שלנו היא ברורה - לסיים במקום הראשון בבית ואני מאמין שאפשר לעשות את זה".

השחקן הפצוע של הנבחרת, גור שלף ששיחק בשנתיים האחרונות באנטוורפן ובשנה שעברה לקח את הגביע הבלגי אמר: "צפוי משחק לא פשוט לנבחרת הישראלית. בלגיה היא נבחרת לא פראיירית. יש לה מספר שחקני מפתח שיכולים להכריע את המשחק. אני כמובן אהיה בהיכל ואאחל לנצחונה של הנבחרת שלנו, אבל זו משימה לא פשוטה. בסך הכל אני מאמין שננצח אבל צפו למשחק קשה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק