יצחקי רק לספרד או אנגליה

חלוץ בית"ר ירושלים ישקול מעבר רק עם קבלת הצעה מאחד מהמועדונים במדינות הללו יגרמו לו לעזוב. כה כה נמכרו 7,500 מנויים - זנדברג וגרשון התאמנו הבוקר ויהיו כשירים לבני יהודה

יום שני 13 אוגוסט 2007
אשר גולדברג, אסף שקד

לאחר שאתמול זכו ליום חופשי מאימונים חזרו היום שחקני בית"ר ירושלים לאימונים מלאים לקראת משחק פתיחת העונה בטדי מול בני יהודה.

הניצחון על הפועל ת"א במסגרת גביע הטוטו הכניס מוראל גבוה בשחקני הקבוצה ובצוות המקצועי שממתין בכיליון עיניים למשחק פתיחת העונה. גם אצל האוהדים ישנה התלהבות לקראת פתיחת הליגה כשעד כה נמכרו כ-7,500 מנויים. הבשורה הטובה מאימון הבוקר היום הייתה חזרתם של מיכאל זנדברג ושמעון גרשון לאימונים וזאת לאחר שנעדרו מהסגל במשחק האחרון מול הפועל ת"א. השניים צפויים להיות כשירים למשחק מול בני יהודה ואף לפתוח בהרכב.

גם בגזרת מירוסביץ' ורומולו חלה התקדמות. השניים שהצטרפו לקבוצה רק לפני כשלושה שבועות והחמיצו את אימוני טרום העונה, עדיין לא נמצאים בכושר משחק מלא אך במהלך האימונים האחרונים מדביקים השניים את הפער משאר חבריהם ולקראת המחזור השני מול הפועל ת"א הם צפויים להיות בכושר משחק מלא.

החלוץ עמית בן-שושן חזר גם הוא לאימונים באופן הדרגתי אך לא יהיו כשיר למשחק הקרוב. השחקן הצעיר שסובל למעלה משלושה שבועות מפציעה בגבו עורך אימונים אישיים על מנת לחזור מהפציעה ובצוות המקצועי החליטו שלא לקחת סיכונים וצפויים לשחרר אותו גם ממשחק הליגה הקרוב.

יצחק שום יאלץ להתמודד במהלך השבוע הקרוב בשאלה הגדולה מי יהיו ה-11 שיפתחו מול בני יהודה. כשלפניו עומד סגל כמעט מלא, יצטרך המאמן להתמודד בסוגיה הלא פשוטה בעיקר לאור ריבוי השחקנים האיכותיים על הספסל. 

יצחקי ישוחרר רק לספרד או אנגליה

מי בשלב הזה מקבל קרדיט מלא מהצוות המקצועי זהו החלוץ הצעיר ברק יצחקי שנמצא בכושר שיא. היום במהלך האימון זכה יצחקי לשבחים מחבריו לקבוצה וממאמניו וכמו שזה נראה מקומו בהרכב בטוח לקראת משחק הליגה הקרוב.

אגב, בסביבתו של השחקן דחו היום שמועות לגבי מעבר לקבוצה מחו"ל בתקופה הקרובה. "רק אם תהיה הצעה שברק לא יוכל לסרב לה כמו קבוצה מהליגה הראשונה בספרד או אנגליה הוא ישקול לעזוב את בית"ר. כרגע הוא שחקן בית"ר ירושלים ומתרכז אך ורק בהצלחה האישית והקבוצתית". היום לפני אימון הבוקר נערכו הצילומים הקבוצתיים לקראת פתיחת העונה. 

יצחקי וסוכנו הישראלי מוצפים כבר תקופה ארוכה בהצעות ממועדונים בבלגיה והולנד המעוניינים לרכוש אותו. נכון לעכשיו דוחה החלוץ בעצת סוכניו בארץ ובספרד כל מעבר לקבוצות שאינן נחשבות מדינות של נטו כדורגל מהדרג המוביל.

יצחקי עצמו אינו פוסל מעבר אפשרי לאירופה, אך נוקב בליגה הספרדית כיעד מאתגר ומוביל להגיע לשם. יצחקי וסוכנו רונן קצב מדברים על מהלך נוסח רביבו ובניון שדרך הליגה הספרדית וקבוצות של מרכז טבלה הגיעו לאנגליה ולקבוצות הפאר של טורקיה, פנרבחצ'ה וגלאטסראיי.

כמובן שהצעה מאנגליה מהליגה העליונה תענה גם היא בחיוב כשיצחקי כבר צובר לו את כמות ההופעות בנבחרת הלאומית שתאפשר לו לקבל רישיון עבודה בבריטניה. נכון לעכשיו לא התקבלה בבית"ר ירושלים שום פנייה ממועדון אירופי בנושא ברק יצחקי. בקבוצה מודעים לעובדה שהצטיינות של החלוץ במשחק ב-8 בספטמבר בוומבלי מול אנגליה תפתח לו במהירות דלתות של קבוצות אנגליות רבות.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק