בחנות הראשונה מצד ימין

שאלנו היכן ניתן לקנות חזיז שגרם לקטיעת אצבעותיו של המאבטח במלחו. אוהד מוכר טוען ש"היום לקנות חזיז זה כמו לקנות סופגניה". מנהל היכלי הספורט: "זה נראה כמו סיגר. קשה למנוע מאוהדים להכניס חזיז למגרש"

יום שני 12 נובמבר 2007
שלמה חסיד

קטיעת אצבעותיו של המאבטח שӠפגע כתוצאה מפגיעת חזיז במפגש בין הפועל ירושלים והפועל חולון גרמה לזעזוע בעולם הספורט. הקריאות להחמרת הענישה נגד המתפרעים צצות מכל עבר. אבל איש לא טורח לטפל בקלות הבלתי נסבלת בה אפשר להשיג חזיזים בכל מקום אפשרי ברחבי הארץ. 

"היום להשיג חזיז זה כמו לקנות סופגנייה", אומר בשיחה ל telesport חבר בארגוון אולטראס של אחת הקבוצות הבכירות בליגת העל בכדורסל. "בכפר קאסם, ליד ראש העין, אפשר להשיג חזיז כזה בחנות הראשונה מצד ימין. זה עולה 20 שקל והחזיז הוא בגודל של 3 על 10 סĦquot;מ. כך שאיש לא יצליח לתפוס אותך עם הדבר הזה".

כלומר, אפשר להשיג את החזיזים בכל מקום בארץ?

"בלי שום בעיה. בנחלת בנימין בתל אביב, בכפר גלעדי, בירושלים. איפה שתרצה. כמו שאמרתי, זה זול, קטן ואף אחד לא יתפוס אותך. כל הסיפור הוא שאסור להחזיק את זה ביד. זו הייתה הטעות של המאבטח ולכן נקטעו לו האצבעות". 

גם ניר פרצלינה, מנהל חברת היכלי הספורט טוען שקשה יהיה למנוע הכנסת אמל"חים למגרשים. פרצלינה: "מה זה בכלל חזיז? זה כמו סיגר. זה הגודל שלו. קשה מאוד למנוע הכנסת חזיז למגרש, קשה עד בלתי אפשרי".

אגב, במספר רב של אתרי אינטרנט מפורטות הדרכים לבניית חומרי נפץ ביתיים. בדרך כלל אחרי שהקישורים לאתרים מתפרסמים באינטרנט, האתרים נסגרים. אולם אנו בכל מۧרה לא נפנה אתכם לשום אתר שיעניק לכם רעיון לבניית פצצה ביתית.

בתוך כך תיערך הערב פגישה בין מחנות האולטראס של מכבי תל אביב והפועל ירושלים לקראת המשחק בין שתי הקבוצות במגרת המחזור הרביעי בליגת העל. מטרת הפגישה היא תיאום כללי ההתנהےות במגרש והרגעת הרוחות לקראת המשחק.   

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק