החגיגה של הולצמן

לפני כשנתיים וחצי הגיעה מכבי חיפה לאשדוד כאלופה שבדרך, אך החניכים של יוסי מזרחי עשו ככל העולה על רוחם והביסו 0:4. פרוייקט קבוצה ביום של TELESPORT והיום עם מ.ס אשדוד

יום שני 13 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

לא צריך ללכת רחוק כדי להגיע למשחק המוצלח ביותר מאז נוסדה קבוצת מ.ס. אשדוד. זה קרה לפני מעט יותר משנתיים, כשמכבי חיפה, האלופה שבדרך הגיעה למגרש הי"א עם 18 נקודות יתרון על המקום השני בטבלה ובלי יותר מידי מוטיבציה כדי להכריע את ההתמודדות השנתית בדרך להבטחת התואר.

המשחק נערך ביום 12/3/2005 במסגרת המחזור ה- 25 של עונת 2004/5. מאמן מכבי חיפה, רוני לוי יכל להרשות לעצמו לערוך שינויים בהרכב. אלון חרזי למשל שובץ כמגן שמאלי ומיכאל זנדברג שובץ כחלוץ. אורי אוזן מצד ימין היה המפסיד העיקרי כשיוסי מזרחי, מאמן אשדוד שלח את מירב הכדורים לכיוון שלו בהנחה שאוזן שעבר עונה קשה בחיפה יסבול מחוסר ביטחון מההזדמנות שניתנה לו.

דווקא מכבי חיפה פתחה את המשחק טוב יותר אלא שמיכאל זנדברג נתקל באסי רחמים בדקה השלישית. כעבור דקה החלה החגיגה של האשדודים: פליקס אובוקה שלח כדור ארוך לשי הולצמן שכהרגלו כבש נגד מכבי חיפה וקבע 0:1.

כעבור שתי דקות בלבד כמעט שחזור של השער הראשון, רק הפוך. הפעם היה זה הולצמן שמשך לעברו את גונזאלבש ובנאדו ומסר לאובוקה שמקרוב קבע 0:2. חיפה ניסתה להתעורר. וואליד באדיר, יניב קטן ועידן טל ניסו להגביה לזנדברג, אך רחמים היה מצוין. גם דירסאו מרחוק ובוקולי ניסו את כוחם אבל בלי הצלחה.

בדקה ה-45 הדהימה אשדוד עם השער השלישי. שוב היה זה הולצמן שעשה צחוק מההגנה החיפאית ומקרוב סחט עצירה מתום אלמדון. על הכדור החוזר השתלטו שחקני אשדוד שהחזירו את הכדור להולצמן. אוזן על סף ייאוש דחף את הולצמן והאחרון מהנקודה הלבנה קבע 0:3 כבר במחצית.

שחקני אשדוד עסקו בסיום בעיקר במסירות מרגל לרגל. אמיר אלקריף ואדיר טובול עשו ככל העולה על רוחם. יכולת מצוינת של אלמדון מנעה שער רביעי מוקדם.

בדקה ה-86 נקבעה תוצאת המשחק כשדוד רביבו שלח את הולצמן כמובן לרחבה והחלוץ לא נכשל מול אלמדון ומקרוב דחק לרשת, 0:4. חיפה לא הצליחה לצאת אפילו עם שער כבוד למרות הזדמנויות טובות של ברדה וקטן. 0:4 לאשדוד והפער ירד ל-15 נקודות בלבד.

הרכב אשדוד: רחמים, אלקריף, אג'יפור, אלמושנינו, טובול, אופיר (מאור זוהר/58), מאור פרץ, אביידה, אובוקה (תורג'מן/69), עזרן (רביבו/60), הולצמן.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק