בן חיים נתקע בוינה

בלם צ'לסי ונבחרת ישראל פיספס את הטיסה מוינה למינסק, אבל הופתע כשהנבחרת נחתה בסמוך להגעתו. החל המסע למינסק של הנבחרת לקראת משחק הידידות מול בלארוס

יום שני 20 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

הפתעה לבלם צ'לסי טל בן חיים, שהיה בדרכו מלונדון דרך וינה למינסק. בן חיים, שיצא באיחור
מלונדון, פיספס את  טיסת ההמשך מוינה לבלארוס. 

בן חיים  חייך מיד כשנודע לו שגם נבחרת ישראל תנחת שם והוא יצטרך אליהם לבית המלון ולטיסה מחר למינסק.

החל המסע  למינסק

נבחרת ישראל מצומקת שכללה רק תשעה שחקנים קיימה אימון בוקר באיצטדיון ר"ג. הנבחרת המריאה היום לוינה בדרך למינסק באיחור ניכר וללא כל הסגל לאחר שהיום שוחררו אריק בנאדו ופיני בלילי.

נושא הטיסה עמד היום במוקד האירועים. הטיסה שהיתה אמורה להמריא למינסק נדחתה ובמשך שעות ניסו בהתאחדות למצוא פיתרון. אחר הצהריים הוחלט כי הנבחרת תטוס לוינה, תשהה שם הלילה ומחר תמריא למינסק לקראת המשחק מול בלארוס.

אריק בנאדו נפצע בקרסולו במהלך המשחק בו הביסה קבוצתו בית"ר ירושלים את בני יהודה 0:3, והבוקר הוא עבר בדיקה אצל רוסנובסקי שהחליט לשחררו.

גם פיני בלילי, חלוצה המצטיין של סיבאספור לא ייצא עם נבחרת ישראל למסע לבלארוס אחרי שרופא הנבחרת, ד"ר מארק רוסנובסקי החליט לשחררו בשל פציעה.

קשטן אמר: "זה משחק הכנה לפני אנגליה. נבחרת בלארוס היא נבחרת חזקה, היא חלק מברית המועצות לשעבר, ואנחנו מכבדים אותה מאוד". המרגל של קשטן במשחק הידידות של אנגליה נגד גרמניה הוא זאביק זלצר.

קשטן יקיים לפני הצהריים אימון בו לא ישתתפו שחקני בית"ר ירושלים שיקיימו אימון שחרור קל. כך גם שחקני מכבי ת"א, מכבי נתניה והפועל ת"א שישחקו הערב בליגה. בין השחקנים: באדיר, בן-דיין ושפונגין. 

הליגיונרים שלנו בחו"ל, ובראשם הקפטן יוסי בניון, טל בן-חיים, דודו אוואט, רוברטו קולאוטי וסלים טועמה יגיעו הלילה ממקומותיהם, היישר למינסק. בלם מכבי נתניה, אבי סטרול, זומן לשורות הנבחרת על ידי דרור קשטן.

המשחק הידידותי ביום רביעי נגד בלארוס הוא ההכנה האחרונה לקראת המפגש בוומבלי ב-8 בספטמבר נגד נבחרת אנגליה במוקדמות יורו 2008. נכון לעכשיו, עוד אין שידור של המשחק בטלוויזיה.

תמונה: רויטרס.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק