רנאטו נחת, קולאוטי המריא

קשר נבחרת ברזיל הצעירה יאייש את עמדת הקשר במכבי חיפה ואמר: אני מקווה ששלושת הברזילאים יובילו את הקבוצה להישגים. קולאוטי עם עזיבתו: לא קל לי לעזוב פה

יום חמישי 16 אוגוסט 2007
הדס גרינברג

יום עמוס בשדה התעופה בנתב"ג כאשר אחד מהשינויים שהתבצעו רק לפני מספר ימים במכבי חיפה נראו היום בשדה התעופה. רוברטו קולאוטי המריא לגרמניה ורנאטו הברזילאי נחת בארץ.

רוברטו קולאוטי שהגיע לפני 3 שנים לארץ, המריא הבוקר לגרמניה בכדי לחתום על חוזה במינשנגלנדבאך הגרמנית. החלוץ יעבור מחר בדיקות רפואיות ולאחריהן יחתום על חוזה שנעמד ב-1.5 מיליון יורו, קולאוטי צפוי לקבל 600 אלף יורו לעונה למשך שלוש שנים.

רגע לפני עלייתו למטוס אמר קולאוטי: "זה רגע שמח אבל גם רגע עצוב. מכבי חיפה היתה חלק חשוב בקריירה שלי, ולא קל לי לעזוב אותה. אני מודה מאוד לרוני לוי שהביא אותי והאמין בי, אבל ככה זה בכדורגל. חשוב להסתכל על העתיד, והגיעה ההזדמנות שלי לעבור לקבוצה טובה באירופה".

רנאטו הברזילאי נחת אף הוא היום בשדה התעופה. רנאטו מגיע בכדי לאייש את משבצת הקשר. עם נחיתתו אמר הברזילאי: "אני שמח שהגעתי לקבוצה גדולה ששיחקה באירופה ויש לה שאיפות לשחק על כל התארים, אנחנו ננסה לזכות באליפות". על חברו הברזילאי פאוליניו אומר רנאטו: "אני מכיר את פאוליניו טוב, שיחקתי נגדו בליגה ואני מקווה ששלושת הברזילאים שהגיעו לחיפה יובילו אותה להישגים".

בימים האחרונים רצות שמועות וכותרות על היחסים המתוחים בין מאמן מכבי חיפה, רוני לוי, לנשיא מכבי חיפה, יעקב שחר. על כך אומר הבוקר רוני לוי: "הלוואי לכל מאמן יחסים כאלה כמו שיש ביני לבין יעקב שחר. כל מה שנכתב לגבי הכעס שלי כביכול על שחרורו של רוברטו קולאוטי לגרמניה הוא רק בדיחה גרועה".

צילום: אתר ואשקו דה-גמא

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק