החלה מכירת הכרטיסים לצ'ילה

המפגש החשוב בגביע הדיוויס בין ישראל לצ'ילה על העלייה לבית העליון ישודר בערוץ הספורט. צ'ילה פרסמה את הסגל המונה את גונזאלס (6 בעולם), מאסו (65), קפדביל (109) וגארסיה (150)

יום שלישי 14 אוגוסט 2007
אורן קורנפלד

בעוד קצת יותר מחודש עומדת נבחרת הטניס של ישראל בפני המשימה החשובה ביותר שלה, העפלה לבית העליון העולמי של גביע דיוויס. ישראל תשחק ברמת השרון מול נבחרת צ'ילה החזקה וההכנות נמצאות כבר בעיצומן.

משרד הכרטיסים "לאן" החל במכירת הכרטיסים לקראת המפגש שיתקיים ב-20, 21 ו-23 בספטמבר. בשלב ראשון תתקיים מכירה של כרטיסי מנוי לשלושת ימי התחרות כשהמחירים הם: 360 שקלים במקומות המסומנים, 180 שקלים ביציעים הלא מסומנים ו-90 שקלים לנוער וחיילים.

בשלב שני במהלך ספטמבר תתאפשר רכישת כרטיסים לכל יום משחקים, כאשר המחירים יהיו 135 שקלים במקומות המסומנים, 68 שקלים ביציעים הלא מסומנים ו-34 שקלים לנוער וחיילים.
מכירת הכרטיסים מתבצעת במשרדי לאן בתל אביב וברשת האינטרנט בכתובת: www.leaan.co.il

איגוד הטניס מכר את זכיות השידור למפגש עם צ'ילה לספורט 5 ושלושת ימי התחרות ישודרו בשידור חי בערוץ הספורט. האיגוד ניהל לאחרונה מגעים עם מספר גופי שידור שגילו עניין בשידור המשחקים, ההצעה של ערוץ הספורט היתה הגבוהה ביותר. המפגש ישודר בשידור חי גם לצ'ילה הן בטלוויזיה והן ברדיו הצ'ילאני. נכון להיום 20 עיתונאים מצ'ילה כבר הודיעו שיגיעו לסקר את המפגש.

איגוד הטניס הצ'ילאני פירסם את רשימת השחקנים שיגיעו לישראל הכוללת את: פרננדו גונזאלס (6 בעולם), ניקולאס מאסו (65 בעולם), פול קפדביל (109 בעולם) ואדריאן גארסיה (150 בעולם).

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק