איימן: לא ביקשתי סליחה

שחקן הקישור המצרי של טרבזונספור כינס מסיבת עיתונאים ובה הכחיש את דברי בלילי, כי ביקש ממנו סליחה על התיקול שהוביל לפיצוץ המשחק בין קבוצתו לסיבספור. איימן: רק שאלתי לשלומו

יום רביעי 15 אוגוסט 2007
אלחנן מלמוד

התקרית בה תיקל הקשר המצרי של טרבזונספור, איימן עבדלעזיז, את חלוצה הישראלי של סיבספור, פיני בלילי וגרמה למהומות קשות ולפיצוץ המשחק בין הקבוצות ממשיכה להעסיק את התקשורת הטורקית.

איימן, שספג ביקורת קשה בימים שלאחר המקרה, החליט להגיב במסיבת עיתונאים ובה הראה קלטת של התיקול המפורסם עם פרשנות אישית: "כל מה שעשיתי היה בתוך חוקי הכדורגל. כמו שאתם רואים, רק רציתי לזכות בכדור ולא לפצוע את השחקן. אין לי שום בעיה עם בלילי".

על פי פרסומים רבים, התקשר איימן לבלילי והתנצל בפניו, אך לא כך הדבר לפי דבריו: "לא ביקשתי סליחה. רק התקשרתי אליו כדי לבדוק לגבי המצב הבריאותי של רגלו. הוא שאל אותי אם נפצעתי וזה הכל".

המצרי ניסה לשכנע מדוע לא הייתה לו כל סיבה לנסות ולפגוע בבלילי בכוונה: "אני חי בטורקיה כבר 7 שנים ובלילי נמצא פה 5 שנים ועדיין לא היינו מעורבים במקרה כזה. אם הייתי רוצה לפצוע אותו, יכולתי כבר לעשות את זה מזמן".

לבסוף, הגיב הקשר לביקורת על משחקו האגרסיבי ואמר: "סגנון הכדורגל שלי הוא קשוח. שיחקתי כך בעבר, אמשיך לשחק כך ולעולם לא אשתנה. אני לא חושב שיקחו לנו את 3 הנקודות. לא צריך לערב פוליטיקה וכדורגל".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק