שרף: מאמין שיהיה טוב

מאמן נבחרת ישראל בכדורסל אופטימי לקראת המפגש הגורלי מול נבחרתה של בלגיה. עוד מהמאמן במסיבת העיתונאים לקראת המשחק: אני מקווה שטפירו ושחקני המפתח יעשו את העבודה

יום שלישי 14 אוגוסט 2007
שלמה חסיד

מאמן נבחרת ישראל, צביקה שרף קיים  מסיבת עיתונאים בתום האימון המסכם של הנבחרת לקראת המשחק (19:00, ערוץ 1) נגד בלגיה. 

שרף מאמין בנבחרת אותה הכין למשחק החשוב ואמר: "אני מקווה שההיכל יהיה מלא והקהל ידחוף אותנו לניצחון. אין צורך להסביר את חשיבות המשחק. שתי הנבחרת מכירות אחת את השנייה מצויין. לא יהיו הפתעות. אני מקווה שטפירו ושחקני המפתח יעשו את העבודה במשחק, ננצח ונשמור על הסיכוי להעפיל לאליפות אירופה. הנבחרת מוכנה ואני מאמין שיהיה טוב".

סנטר הנבחרת, עידו קוז'יקרו: "אנחנו צריכים לנצח ואני מאמין שנעשה את הזה. באימון המסכם הורגשה דריכות. אני מאמין שהקהל ידחוף אותנו לניצחון ונמשיך בטורניר לעבר אליפות אירופה".

דובר האיגוד, ירון מיכאלי, התייחס במסיבת העיתונאים למספר הקהל שיהיה באולם: "6500 כרטיסים כבר נמכרו או חולקו במסגרת המבצעים למלא את האולם. דיברתי לא מזמן עם "לאן" ויש התקדמות בקצב מכירת הכרטיסים והיענות של הקהל למבצע של 40 ש"ח למשחק מחר ובמוצאי שבת. אנחנו מקווים שכמה שיותר קהל יגיע לתמוך בנבחרת".

עד כה ישראל ובלגיה ניצחו את שני המשחקים במסגרת טורניר ההזדמנות האחרונה וכפי הנראה המפגשים בין שתי היריבות, שגם נפגשו במשחקי ההזדמנות האחרונה באליפות אירופה הקודמת, יקבעו את העולה לשלב הסופי.

בלגיה ניצחה את אוקראינה בחוץ 45:70 ואת דנמרק בבית 66:80 ואילו ישראל עשתה זאת מול דנמרק בחוץ, 60:72 ואוקראינה בבית, 73:81.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק