פאר בשמינית הגמר בטורונטו

הטניסאית הישראלית ניצחה את טטיאנה גארבין האיטלקיה 3:6 2:6 ותפגוש כנראה את צ'קבטדזה הרוסייה בשלב הבא. לאחר מכן שיתפו השתיים פעולה והעפילו לסיבוב השני בזוגות

יום שלישי 14 אוגוסט 2007
אורן קורנפלד

שחר פאר עושה חיים קשים לחובבי הטניס באשר הם. בתקופה האחרונה נאמר שהטניסאית הבכירה שלנו נמצאת במשבר לאחר שלל הפסדים בשלבים הראשונים בטורינירים בהם היא משתתפת, אך אז מגיע משחק אחד שמשנה את כל התמונה.

פאר המדורגת 18 בעולם ניצחה בקלות בלתי צפויה את טטיאנה גארבין האיטלקיה בסיבוב השני של טורניר טורונטו (סך פרסים של 1.34 מיליון דולר) 3:6 2:6 בתום שעה ו-10 דקות.

כמובן, שפאר לא יכלה לעשות זאת בלי להיכנס לפיגור מוקדם 3:1 במערכה הראשונה, אך הפעם פאר לקחה את עצמה מהר בידיים וניצחה 5 משחקונים רצופים בדרך לניצחון 3:6 במערכה.

המערכה השנייה הלכה יותר בקלות כשפאר הפגינה עליונות מוחלטת מול האיטלקיה המדורגת 25 בעולם ועלתה ליתרון 1:5. גארבין עוד הצליחה לקחת משחקון נוסף במערכה לפני שפאר סגרה את הסיפור. פאר הרויחה מהניצחון 35 נקודות דירוג ו-6,090 דולר.

כעת מחכה לפאר מפגש שמינית גמר מול המנצחת במפגש בין אנה צ'קבטדזה הרוסייה המדורגת 6 בעולם לבין וירג'יניה ראזאנו הצרפתיה שניצחה בסיבוב השני את בת ארצה, ארוונה ראזאי 4:6 6:4 3:6. ניצחון של פאר ישתיק בוודאי את כל המבקרים ויסדר לה ככל הנראה מפגש מול הסרבית המאיימת ילנה ינקוביץ' בשלב רבע הגמר.

אם אינך יכולה לנצח אותה, הצטרפי אליה

מספר שעות אחרי שגברה פאר על גארבין, עלו השתיים לשחק יחדיו בסיבוב הראשון של טורניר הזוגות בטורונטו. גארבין שהובסה כאמור ע"י פאר במשחק הראשון, הצטרפה אליה והפעם היא ירדה מנצחת.

הצמד הישראלי-איטלקי גבר ללא קושי על גאג'דוסובה הסלובקית וסטיוארט האוסטרית בתוצאה 3:6, 5:7 ועלה לסיבוב השני בטורניר שם יתמודדו מול קארה בלאק וליזל הובר המדורגות ראשונות בתחרות.

אוזבקיסטן: ויינטרוב בסיבוב השני

אמיר ויינטרוב, אחד הטניסאים הצעירים של ישראל שרבים תולים בו תקווה להוביל בעתיד את נבחרת הדיוויס של ישראל, העפיל לסיבוב השני בטורניר בוקהארה, אוזבקיסטן (פרסים בסך 35 אלף דולר).

ויינטרוב (418 בעולם) גבר 4:6 ו-1:6 על ירוסלאב פוספיסיל (443) הצ'כי שהעפיל לתחרות מהמוקדמות. בשלב הבא יפגוש ויינטרוב את ג'ושואה גודאל הבריטי (340). בזכות הניצחון הבטיח הטניסאי הישראלי 5 נקודות דירוג ולא פחות מ-600 דולר.

ויינטרוב שיתף פעולה בטורניר הזוגות עם מוטומורה היפני, אך השניים הפסידו בסיבוב הראשון 4:6, 7:6(5), 10:8 לאיבאן דודיג ו-וייקוסלאב סקנדרוביץ'. גם דקל ולצר שלא הצליח להיכנס לטורניר עצמו הודח בזוגות בסיבוב הראשון. הישראלי הפסיד עם ין-הסן לו הטיוואני 6:4 ו-7:6 לצמד המדורג שני בתחרות, אנדרו קוהליו ואדם פינלי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק