אנדיוני מחוץ למאסטרס

אנדי רם ויוני ארליך הפסידו לצמד ביורקמן ומירני בתוצאה 6:4, 3:6 ו-7:3 בשובר שיוויון והודחו מטורניר המאסטרס היוקרתי בשנחאי

יום חמישי 15 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT
אכזבה לצמד הטניסאים הישראלי אנדי רם ויוני ארליך, שהפסידו הבוקר לצמד השבדי-בלארוסי, יונאס ביורקמן ומקסĠמירני, במסגרת בית הזהב של טורניר המאסטרס היוקרתי בשנחאי.

אנדיוני היו חייבים לנצח על מנת לשמור על סיכוייהם להעפיל לשלב חצי הגמר של הטורניר, אך כשלו דווקא מול צמד שכבר אבדו סיכוייו לעלות לשלב הבא. הצמד הישראלי גבר על הצמד הנלי ואולייט במשחӧ הראשון בטורניר והפסיד לדאם ופאאס במשחק השני.

ביורקמן ומירני זכו בטורניר היוקרתי בשנה שעברה, ולמרות שאיבדו את הסיכוי לעלות לחצי הגמר עוד לפני המשחק, שמרו לפחות באופן חלקי על כבודם עם ניצחון התנחומים הבוקר.

ߞערכה ראשונה

ביורקמן ומירני פתח טוב ועלו ל0-1 אך אנידיוני הישוו מיד. הצמד השבדי-בלארוסי לקחו עוד משחקון ושברו ראשונים כדי לעלות ליתרון 1-3, אך אנדיוני שברו מיד חזרה ואח"כ הישוו ל-3:3. המערכה המשיכה להיות צמודה, אך במצב של 4:ȴ שברו ביורקמן ומירני את אנדיוני ולקחו עוד משחקון כדי לקבוע 4:6 ו-0:1 במערכות.

מערכה שניה

המערכה השניה נפתחה כששני הזוגות שומרים על ההגשה שלהם בששת המשחקונים הראשונים בכדי לקבוע 3:3 על לוח התוצאות. במשחקון השәגו אנדיוני שבירה ראשונה במערכה השניה בכדי לקבוע 3:4 לטובתם.

אנדיוני שמרו על ההגשה שלהם בכדי לעלות ל-3:5 ובמשחקון הבא חזרו מפיגור 0:40 בכדי לעשות מהפך גדול - לנצח את המשחקון ואת המערכה השניה בתוצאה 3:6, בכדי לקבוע 1:1 במערכות.

שובר שיוויון

המשחק הלך לשובר שיוויון והצמד השבדי-בלארוסי פתחו בסערה בכדי לקבוע 1:6. אנדיוני חזרו ל-3:6 ושמרו על התקווה, אך ביורקמן ומירני לא וויתרו ולבסוף ניצחו 7:10 בשובר שיוויון ו-1:2 במערכות. אנדי רם ויוני ארליך מחוץ לטורניר שߠחאי.


תגובות

טלספורט בפייסבוק