אנחנו לא מצליחים להתייצב

גם צביקה שרף מתחיל להפנים את הבעיות של מכבי תל אביב, שמתחילות לדעת רבים במועדון במשחק ההגנה. עודד קטש: "דנחנו לא נראים כמו קבוצת יורוליג טובה"

יום חמישי 15 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT
במכבי תל אביב שררה אכזבה רבה בסיום המשחק, כאשר כולם, שחקנים ואנשי הצוות המקצועי כאחד, שמו את הדגש על בעיה אחת גדולה- משחקĠההגנה. "אם אנחנו רוצים להשתפר", ציינו במכבי, "אנחנו חייבים לשפר את ההגנה שלנו". 

המאמן עודד קטש, הגיב בסיום המשחק: "צריך לומר את את האמת, שאנחנו לא נראים כמו קבוצת יורוליג טובה. ברור שאנחנו נראיםĠרע, אבל אנחנו חייבים להסתכל קדימה. יכול להיות שהייתי צריך לתת לכספי לשחק יותר, אבל בכל מקרה צריך לשפר המון דברים". 

ליאור אליהו: "זה משחק שני ברציפות שלנו בחוץ שאנחנו מפסידים ככה וזה אסור. זה נהיה מן הרגל שצריך̠לשנות. זה לא יכול להמשך ככה ואני מקווה שנשנה את זה כמה שיותר מהר. הם קלעו באחוזים טובים ברבע האחרון, אנחנו אבדנו קצת העשתונות וזו התוצאה". 

על השבירה במשחקי החוץ הגיב אליהו: "אנחנו צריכים לשנות את הראייה שלנו על משחקי חוץ.̠אין סיבה שנראה ככה, נעבוד על זה ונדבר על זה בינינו השחקנים. בעזרת השם ננצח בשבוע הבא את ציבונה בבית והעיניינים יסתדרו".   

עוזר המאמן, גיא גודס: "אין שום דבר חיובי במשחק הזה. ככה אי אפשۨ לשחק בחוץ. בחוץ חייבים להשקיע הרבה יותר בהגנה. בכל המשחק לא היינו מספיק טובים, אבל ברבע הרביעי התפרקנו לגמרי. אי אפשר לתרץ הכל בחיסרון של וויצ'יץ' ובורשטיין, כי בנינו סגל רחב". 

צביקה שרף: "אנחנו לא מצליחים ליәצב את הקבוצה. יש לנו שחקנים טובים, אבל אנחנו עדיין לא נראים כמו קבוצה. הגיבוש זה החלק הכי חשוב עכשיו. ברור שההגנה לא טובה, אבל ההגנה היא גם נושא קבוצתי". 

דיוויד בלות'נטל: "הדרך עוד ארוכה ויש מה לשפר, אבל ברור ۩קודם כל צריך לשפר את ההגנה".

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק