היסטוריה מהלכת

יום שישי מגיע ואיתו מספר משחקים אדירים בליגה הטובה בעולם. מיאמי האומללה תתארח אצל הקבוצה הבלתי מנוצחת, בוסטון סלטיקס, ותנסה להפתיע, ולברון ג'יימס וקליבלנד יאחרו את יוטה בכדי לזכות בנקמה מתוקה.

יום שישי 16 נובמבר 2007
מתן שמי
סוף השבוע נוחת גם בארה"ב ואנחנו מקבלים מנה מלאה וגדושה במשחקים מהליגה הטובה בעולם. 12 משחקים יארחו הלילה באנ.בי.אי, וכולם מופיעים בטופס הווינר. אנחנו בחרנו להתמקד בשניים המעניינים ביותר. שלישיית החלומות ובוסטון יארחו את מיאמי ודווין וויד החוזר מפציעה, בכדי להתקרב לפתיחת העונה הטובה בהיסטוריה ולהשיג ניצחון 8 ברציפות, ויוטה ג'אז תרצה לרשום ניצחון חוץ רביעי בליגה כשתתארח אצל לברון ג'יימס וקלߙבלנד.     


משחק מספר 18: בוסטון – מיאמי 

רק לפני כשנתיים המפגש בין שתי הקבוצות היה מתנבא כניצחון חוץ קל לשאקיל אוניל ומיאמי, אך מאז היוצרות התהפכו. אלופת 2006, מיאמי היט, עוברת את אחת העונה המשפילות בתולדותיה עם ניצחון בודד לעומת 7 הפסדים, ותתפלל למשחק מרשים מצדו של דווין וויד החוזר מפציעה, בכדי לרשום את ההפתעה הגדולה ביותר הלילה. 


הסלטיקס בניגוד למיאמי, לא יכולים להוריד את החיוך מפניהӝ. בנוסף ל "ביג טיקט", הידוע בתור קווין גארנט האימתני, נחת בבוסטון ריי אלן הפנטסטי וביחד עם פול פירס המקומי חיברו שלישייה קטלנית. 7 ניצחונות רצופים מפתיחת העונה הוכיחו כי המארחת יכולה להדהים את כולם ולזכות באליפות ראשונה מאז ימי לארי בארד הזוהרים. 


מיאמי המגיעה לאחר שני הפסדים רצופים, לא תהיה הראשונה לעצור את המכונה המשומנת של בוסטון, ותספוג הפסד נוסף. ההימור: 1, היחס: 1.80 

משחק מספר 21: קליבלנד -  יוטה

האם נזכה לראות את קינג ג'יימס וקליבלנד בגמר האנ.בי.אי בפעם השנייה ברציפות?, מאזן שלילי של 5 הפסדים לעומת Ĵ ניצחונות עד כה מבהיר כי הסיכוי נמוך עד בלתי אפשרי. הכוכב הגדול, לברון ג'יימס, אומנם ממשיך להרשים עם תצוגות אומן, אך מלבדו אין לקבלירס אף שחקן לגיטימי בכדי לשחזר את ההישג המרשים.

יוטה ג'אז האורחת בראשותו של אלוף אירופה, אנדריי קירילנקו, בהחלט יכולים לפנטז על הגעה היסטורית לגמר העונה. לאחר 9 משחקים הג'אז מדורגים ראשונים בבית הצפון מזרחי עם 7 ניצחונות ושני הפסדים בלבד. הלילה נגד קליבלנד אותה היא ניצחה רק לפני שבוע, יוטה שוב לא תספור את קינג ג'יימס בדרך לניצחון שישי ברציפות. ההימור: 2, היחס: 1.80     

תגובות

טלספורט בפייסבוק