חרזי: ננסה למזער נזקים

לכבוד פתיחת העונה העניק בלמה הותיק של מכבי חיפה ראיון מיוחד ל-TELESPORT בו מגלה: מה שקרה פה בשבועות האחרונים לא זכור לי שנים. לא יודע מה הייתי עושה במקום קורנפיין ואבוקסיס

יום חמישי 16 אוגוסט 2007
הדס גרינברג

קפטן מכבי חיפה אלון חרזי פותח את העונה ה-17 שלו במדי הירוקים. בכל השנים הללו, הוא הניף צלחות אליפות, זכה בגביעים, ושותף בהופעות בלתי נשכחות בצ'מפיונס ליג ובאופ"א.

לקראת פתיחת העונה וביחד עם שעון החול המקרב אותו לפרישה מספר אלון חרזי בגיל 36 על השינויים שעברה הקבוצה בפגרת הקיץ, החברים שפרשו מאונס, והעתיד כאיש עסקים או אולי אפילו כמנכ'ל מכבי חיפה העתידי.

בשבוע האחרון התרחשה מהפכה במכבי חיפה כשארבעה משחקני הקבוצה בחוץ ודרום אמריקה כובשת את הקבוצה עם שלושה ברזילאים וארגנטינאי אחד. על השינוי בשבוע האחרון מספר חרזי: "זה דבר שלא זכור לי הרבה הרבה שנים, למעשה בכלל לא זכור לי שינוי כזה. אך אלה המהלכים שמכבי חיפה בחרה בהם ואנחנו בתור שחקנים נעזור לזרים החדשים להתאקלם בקבוצה כמה שיותר מהר, ננסה למזער נזקים".

על חבריו בקבוצות השונות , כמו יוסי אבוקסיס ואיציק קורנפיין שנאלצו לפרוש מאונס מספר חרזי: "קשה לי לחשוב מה היה קורה אילו הייתי במקומם, זו סיטואציה מאוד קשה, לא נעים לקבל גט מהקבוצה שלך, אך יחד עם זאת צריך לדעת שאם יוסי ואיציק היו רוצים להמשיך לשחק הם היו ממשיכים לשחק, בקבוצות אחרות. הם בחרו לסיים את הקריירה בקבוצות בהם גדלו, וצריך לכבד את זה".

לפני כשלושה שבועות הגיע לו חזרה ג'ובאני רוסו לקבוצה, חזרתו לווותה בהרבה מאוד מחאות וטענות, מצד ארגון הקופים הירוקים שכעסו על "הבגידה" במעברו למכבי תל אביב לפני כשנתיים.

חרזי לא מבין את כעס האוהדים ואומר: "אני ממש לא מבין לליבם, מעברים בין קבוצות היו ויהיו. אני אישית עברתי לשנה אחת לבית"ר ירושליים, גם אדורם קייסי הלך וחזר ועוד מלא דוגמאות. אפילו הדוגמא הכי טובה היא המעבר של הסמל ראובן עטר מהקבוצה שהכי שנואה על האוהדים ,הפועל חיפה.

איפה ששחר ארצה אהיה

הקפטן מספר על העתיד שלו ואומר : "אני מאוד רוצה להישאר בתחום הכדורגל, אבל לא יודע אם בתחום המקצועי או הניהולי. בסופו של דבר כשהזמן יגיע אשב עם הבעלים יעקב שחר, ואיפה שהוא יאמר לי שהוא רוצה אותי, שם אהיה".

לסיום מאחל חרזי למכבי חיפה: "אחרי ששנה לא טעמו בעיר הכרמל אליפות ,אני מקווה שנחזיר את ההגמוניה לחיפה".

לצפייה בראיון לחצו PLAY מתחת לתמונה

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק