הלוואי ונמשיך לשחק ככה

אלי כהן, המאמן של מכבי ת"א היה מרוצה מהמשחק של קבוצתו, למרות התיקו הלא מחמיא מול התורכים. אבי נמני: "הוכחנו היום שאנחנו קבוצה טובה, הכול פתוח בגומלין"

יום חמישי 16 אוגוסט 2007
שלמה חסיד

מכבי ת"א ממשיכה לאכזב. החניכים של אלי כהן לא השכילו הערב לנצח את ארג'יספור מהליגה השנייה בתורכיה וסיימו איתה בתיקו 1:1, שנותן סיכוי מצויין לתורכים להעפיל לשלב הבא.

מכבי רדפה אחרי התורכים מהדקה השלישית, אחרי שנקלעו לפיגור מוקדם, אך הצליחו רק להשוות. מכבי שיחקה סביר עד הדקה ה-65, אך נחלשה מאוד ברגע ההכרעה.

אלי כהן, המאמן של מכבי אמר אחרי המשחק: "ספגנו שער מהיר מחוסר ערנות והם עשו לנו את החיים קשים. אנחנו לא מרימים ידיים, אנחנו יכולים לנצח שם ולנצח 0:1. אחרי הגול של התורכים אנחנו הכתבנו את הקצב, משחק ההתקפה שלנו היה מצויין, אך התעייפנו בסוף, זה היה משחק טוב שלנו והלוואי ונמשיך לשחק ככה"

"אני תמיד אמרתי שהקבוצה התורכית חזקה, ולא מבין את הזילזול בה, היינו מוכנים לזה, אך לא היינו מוכנים לגול המהיר שלהם".

על הגומלין אמר: "הכול פתוח בגומלין, אנחנו לא יודעים איך המשחק יפתח, הם עשויים לבוא בביטחון מופרז ואנחנו צריכים לנצל את זה ולנצח". 

אבי נמני, הקפטן שפתח והוחלף ע"י שיבחון אמר בסיום: "קיבלו שער ממש טיפשי בהתחלה. משחק ההגנה לא היה נכון, אבל חזרנו טוב למשחק והגענו להרבה מאוד מצבים, אני חושב שזה המשחק הכי טוב של מכבי מאז שהתחלנו את העונה. מהדקה ה-65 היתה לנו ירידה מאוד גדולה וחבל".

על הגומלין: "אנחנו חייבים ניצחון בגומלין ואני מקווה שזה מה שיקרה. יניב עזרן לא עשה הכנה ראוייה ואני מקווה שהוא ייכנס מהר לכושר. נבוא לשם עם ראש מורם ומקווה שנעשה את העבודה בגומלין, למרות שהכול יכול להיות. אנחנו יודעים מה ההבדלים בין משחק בית לחוץ, אך הוכחנו היום שאנחנו קבוצה טובה, הדברים יתחברו ואנחנו נהיה קבוצה טובה".

עומר פרץ: "הגענו להזדמנויות שלנו, חבל שקיבלנו שער חוץ, אך המשחק שלנו זרם טוב, הזרים היו בסדר גמור".

על היכולת שלו אמר: "במחצית הראשונה השוער לקח לי גול בטוח בראש, אבל הגולים יבואו אני חושב שהיה לי משחק טוב, רצתי והשתדלתי ויהיה בסדר".

על הגומלין: "אנחנו צריכים להשתפר, להיות יותר מגובשים כי גולים כאלה לא היינו מקבלים בעונה שעברה. יש לנו עוד שבועיים לעבוד ונראה טוב יותר ואפשר לעשות את זה"

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק