האוהדים היכו את חבריהם

אחד מאוהדי הפועל ת"א סיפר ל-telesport: "אחרי שיצאנו החוצה, החלה מלחמת אוהדים. יש כאן כמה מפגרים שקנו חומרי נפץ בבוסניה, למרות שהזהרנו אותם והם הרגו אותנו והרסו את הקבוצה"

יום חמישי 16 אוגוסט 2007
שלמה חסיד

אוהדי הפועל ת"א קיבלו בתדהמה את הוצאתם מהאיצטדיון ע"י השוטרים הבוסנים. מיד עם צאתם החוצה, החלה התקוטטות בין האוהדים הישראלים, כשרבים מהם משאירים קבוצה קטנה של אוהדים, שהיא זו שגרמה כמעט לפיצוץ המשחק, והדלקה ביציע והקרב האלים מול המשטרה הבוסנית.

אחד האוהדים, סיפר ל-telesport: "מה שקורה פה זה לא ייאמן. אוהדים מכים אלו את אלו. כולם פה חברים של כולם, אבל יש כאן כמה מפגרים שכמעט וגמרו את הקבוצה, הרסו לנו את הנסיעה ועשו לקבוצה נזק אדיר וגמרו את השם שלה באירופה".

"מדובר בחבורה של אוהדים מפגרים, שנמצאים איתנו כבר יומיים והזהרנו אותם כל הזמן שלא יעשו שטויות,אבל כנראה שהם חולי נפש".

האוהד המשיך וסיפר: "כמובן שהאבוקות והחזיזים לא הגיעו לישראל. הם הגיעו לכאן והם מצאו מקומות שאפשר למצוא בהם חומרי לחימה. חלק מהאוהדים הזהירו אותם שלא יעשו שטויות כי בוסניה היא מדינה מוסלמית, אבל הם לא שמעו לנו וקנו בכל זאת את חומרי הנפץ".

הפועל ת"א תעמוד לדין משמעתי באופ"א,וצפוייה לספוג עונש קשה ביותר. למזלה של הפועל, איש מהעומדים על כר הדשא לא נפגע, מאחר שאם אחד השחקנים או אנשים השיפוט היה נפגע אפילו פגיעה קלה, הפועל ת"א היתה מושעית מפעילות בוודאות. 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק