טורונטו: עוד הפסד לפאר

שחר פאר נשרה הערב מטורניר היחידות לאחר הפסד 6:4, 6:3 לרונזאו הצרפתייה בשמינית גמר טורניר טורנטו ובכך סיימה את דרכה בטורניר. אנדי רם ויוני ארליך ברבע גמר סינסנטי

יום חמישי 16 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT
שבוע וקצת לפני פתיחת אליפות ארה"ב הפתוחה בניו יורק שחר פאר סיימה את דרכה בטורניר ההכנה האחרון שלה לאליפות בשלב שמינית הגמר כשנוצחה בשתי מערכות בידי וירג'יני רוזאנו האיטלקייה.

פאר פתחה את המשחק טוב והיה נדמה כי הישראלית הבכירה תוכל לשחזר את הישגיה בעבר בטורניר - העפלה לרבע הגמר. אך דווקא במצב של 1:3 לטובתה במערכה הראשונה הישראלית החלה לפשל, רוזאנו השוותה ל-3:3 ואף עלתה ליתרון שהוביל אותה לניצחון במערכה הראשונה לאחר ששחר שבה ועשתה מספר טעויות כפולות במשחקונים האחרונים של המערכה.

המומנטום היה זה שהוביל את הצרתייה לניצחון גם במערכה השנייה תוך כדי שהיא מתגברת על ניסיון כושל של פאר לשוב למשחק עם שבירה בתחילת המערכה שהביאה לשוויון 1:1 לפני שהצרפתייה רצה ל-1:3, 2:4 ו-3:5 רגע לפני שהיא אוספת ניצחון שני בקריירה על פאר. 

רם וארליך ברבע גמר סינסנטי
מי שכן עשו חיל הערב עבור הטניס הישראלי הם צמד הטניסאים אנדי רם ויוני ארליך שהעפילו לרבע גמר טורניר סינסנטי עם ניצחון 1:6, 4:6 מול הצמד הספרדי ניקולס אלמרגו ודוויד פרר.

הצמד הישראלי עשה לעצמו חיים קלים ששבר את הספרדים פעמיים עם תחילת המשחק ועלו ל-0:5 מהיר. הצמד הספרדי הצליח להשיב לעצמו מעט כבוד כשניצחו במשחקון השישי במערכה אך מיד אחר כך אנדיוני ניצחו את המערכה.

במערכה השנייה היה מעט יותר קשה עבור הישראלים, כשהספרדים לוקחים ארבע משחקונים במערכה שעדיין הייתה בשליטה של רם וארליך שניצחו בקלילות 4:6 במערכה ועלו לרבע הגמר שם הם צפוים לפגוש את הצמד ביורקמן - מירני שמדורגים שניים בטורניר ואמורים לנצח את יריביהם הלילה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק