הבעיה: גם הבוסנים התלוננו

הדוחות של שופט המשחק, המשקיף ומשטרת בוסניה יונחו בפני ועדת אופ"א שתדון בעונשה של הפועל ת"א בתחילת שבוע הבא. בכיר בקבוצה: הכל אפשרי, שום דבר לא יפתיע

יום שישי 17 אוגוסט 2007
אשר גולדברג
סוף שבוע מלא בעצבים צפוי לראשי הפועל ת"א ואוהדיה שיידעו רק ביום שני הקרוב מה נכתב בשני דוחות נפרדים על האירועים האלימים של המשחק אמש מול שירוקי, האחד של השופט והשני של המשקיף, כאשר לפי חוקי אופ"א הדו"ח הקובע את חומרת המצב הינו זה של המשקיף ועליו בבוא העת יתבסס הדיון.

כזכור, עם כניסתו לתפקיד נשיא אופ"א השנה, הבטיח מישל פלאטיני להחמיר עם קבוצות שאוהדיה יתפרעו במהלך המשחקים. לפי כך נראה כי באופ"א יתנו את הדעת לאירועים אמש שגרמו לשופט להפסיק את המשחק ללמעלה מרבע שעה תמימה.

בנוסף לדוחות של השופט והמשקיף נודע הבוקר כי גם ההתאחדות הבוסנית וקבוצת שירוקי עצמה ישלחו דו"ח משלהם למשרדי האירגון בשוויץ בו ידווחו על פעילות המשטרה באצטדיון. בשיחות שקיימו עם אנשי הפועל ת"א שיבחו ראשי הקבוצה המארחת את משחקה של הקבוצה וטענו כי אין בכוונתם לפעול נגד האדומים או לדרוש את הרחקת הקבוצה של גיא לוזון מהמפעל.

בכיר בהפועל אמר הבוקר ל-TELESPORT: "נושא העונש יקבע בימים הבאים ונראה כי באמת הכל אפשרי ושום דבר לא יפתיע. אנו מאוכזבים ממספר אוהדים שטסו איתנו אך נגיב לכל דבר בשיקול דעת ועל ידי בדיקת הנושא".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק