אנדיוני בחצי גמר סינסינטי

הצמד הישראלי גבר על אלוף מונטריאול הטרי, נובאק דיוקוביץ' ובן זוגו, ננאד זימוניץ', 2:6 2:6 ויפגוש בחצי הגמר צמד צ'כי. אוזבקיסטן: ויינטרוב העפיל לגמר טורניר בוחרה

יום שישי 17 אוגוסט 2007
אורן קורנפלד

צמד הישראלים, אנדי רם ויוני ארליך העפילו לחצי גמר טורניר הזוגות בסינסינטי (פרסים בסך 2.45 מיליון דולר) אחרי ניצחון מרשים 2:6 2:6 על צמד הסרבים, נובאק דיוקוביץ' וננאד זימוניץ'.

המדורגים 6 בעולם גברו על אלוף מונטריאול (אחרי ניצחון על רוג'ר פדרר) ובן זוגו אחרי קצת פחות משעה ויתמודדו בחצי הגמר מול הצמד המדורג מקום אחד אחריהם, לוקאש דלוחי ופאבל ויזנר הצ'כים.

הצמד, המדורג 7 בעולם, הפתיע את הצמד המדורג 3 בעולם, מארק נואלס ודניאל נסטור, 4:6 5:7 וכעת יתמודד מול הצמד הישראלי על הזכות להיות בגמר הטורניר.

הישג לויינטרוב: גמר בטורניר בוחרה

אחרי האכזבות שאנחנו סופגים בשבועות האחרונים משחר פאר, הטניסאית הבכירה שלנו, אולי הבשורה תגיע מכיוון הגברים?

אמיר ויינטרוב, הטניסאי הצעיר של ישראל שבוודאי יצעיד בשנים הקרובות את נבחרת הדיוויס שלנו ומדורג כיום במקום ה-418 בעולם, העפיל לגמר טורניר בוחרה באוזבקיסטן, המחלק פרסים בסך 35 אלף דולר.

ויינטרוב שעשה מסע מרשים בטורניר כשחלף על פני טניסאים המדורגים גבוה ממנו, ניצח היום 5:7 ו-3:6 את אדם פיני האוסטרלי המדורג 302. בגמר הוא יפגוש משוכה לא פשוטה בדמות הטניסאי האובזקי, דניס איסטומין (5 בתחרות, 315 בעולם) שגבר בחצי הגמר את יאן הסן-לו מטיוואן (2 בתחרות, 109 בעולם).

בזכות ההעפלה לגמר הבטיח ויינטרוב לעצמו 38 נקודות דירוג ו-3,000 דולר, מה שיקדם אותו בוודאי לסביבות המקום ה-355 בעולם.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק