סופש מוצלח לאחים אלקובי

התאומים אורן ואלון אלקובי זכו בבכורה גם במחזור ה-16 של ליגת מי עדן בכדורעף חופים אחרי ניצחון 16:21 בגמר. ויקה גונזלס ועינב מוחרר מק.ק. ת"א סיימו ראשונות אצל הנשים

יום שישי 17 אוגוסט 2007
בחוף בית ינאי נערך היום המחזור ה-16 בליגת מי עדן בכדורעף חופים. במשחק חצי הגמר אצל הגברים שיחקו התאומים אורן ואלון אלקובי מקבוצת מ.ס. אבן יהודה נגד האח, אסף אלקובי, ובן זוגו עידן הרטמן ממכבי הוד השרון.

בסיום משחק צמוד ומעניין, ניצחו התאומים אלקובי בתוצאה 22:24 והעפילו לגמר. במשחק חצי הגמר השני, ניצח הצמד יוני דיי ועמית שטיינברג ממכבי רמת אביב את לואיס גונזלס ועידו סמוק מק.ק. ת"א בתוצאה 16:21. 

במשחק הגמר בין שני הזוגות המנצחים, היתה ידם של התאומים על העליונה. משפחת אלקובי גברה 16:21 על דיי ושטיינברג ובכך זכו בבכורה גם במחזור ה-16.

לואיס גונזאלס שהפסיד בחצי הגמר, התפנה לראות את אשתו, ויקה גונזאלס, ובת זוגה עינב מוחרר כשהן מנצחות בגמר הנשים את ליאור כהן וניצן גיבשטיין מאליצור כוכב יאיר בתוצאה 17:21. 

בשבוע הבא יתקיים המחזור האחרון של ליגת העל, הפעם בחוף הים של נתניה. בעוד שבועיים ב-30 וב-31 באוגוסט יתקיים בחוף הקשתות באשדוד טורניר המאסטרס שינעל את העונה. 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק