יש עוד במה להשתפר

ליגת ווינר: עודד קטש, מאמנה של מכבי תל אביב, יודע שזו עדיין לא הקבוצה שחלמו עליה בתחילת העונה: פייזר עם הזמן משתבח. שמיר: מכבי שלטה לאורך כל המשחק. פייזר: אני יודע לשחק

יום ראשון 18 נובמבר 2007
שלמה חסיד
המשחק הערב̠גם כן היה בסימן ספק, כאשר לפני המשחק התגלו אמצעי אמל"ח, אשר כוונו לפוצץ את המשחק בהיכל נוקיה, המשטרה הצליחה לסכל את האירוע והמשחק הערב עבר בשלום. מכבי תל אביב ניצחה 85:96 את הפועל ירושלים.

מאמנה המאושר של מכבי ת"א, עודד קטש<̯strong>: "אני חושב שמצבה של קבוצה, יכולה תמיד להשתפר. אין דד ליין, צריכים להשתפר כדי להיות טובים. 

"מרכוס פייזר היה לו קשה בהתחלה, ככל שהזמן עובר, הוא נהיה יותר ויותר מרוכז. בסוף זה משתלם. יש לו יכולות מצויינות. גם לו וגם לנו יө עוד הרבה דרך" - סיכם קטש.

דן שמיר אמר בסיום: "אני לא יודע מה יהיה במאי, בעונה שעברה הפסדנו. היום מכבי שוב שלטה, הם הובילו לאורך כמעט כל המשחק. התקרבנו, אבל זה ברח מאוד. מה יהיה בעוד שלושה ארבעה חודשים? אני לא יודע̮ אני בטוח שנשתפר ונרצה לנצח".

כוכב הערב במכבי תל אביב, מרכוס פייזר: "אני יודע מה אני מסוגל, אני יודע לשחק, פשוט צריך לתת לי את הזמן כדי להשתפר. היום שיחקנו טוב ואני מאושר".

וויל ביינום: "אני לא כועס שלא  שיחקתי מספיק. הכי חשוב היה שהקבוצה תנצח במשחק החשוב. אני מברך את פייזר על הערב המוצלח ומקווה שננצח ביום חמישי".

דרק שארפ: "במשחקים כאלה הדבר החשוב זה לנצח ועשינו את זה. אחרי המשחק במלאגה היה חסר לנו לא לנצח הערב. עכשיו הראש בציבונה ביום חמישי. כולם שמחים בשביל פייזר, ידענו שבסוף יהיה טוב ואני שמח שזה הגיע" . 

טרנס מוריס: "הרגשה משונה לנצח את ירושלים, אבל היום אני כולי במכבי תל אביߑ. היה משחק חוץ חשוב. השגנו ניצחון חשוב במשחק עם אווירה מדהימה, אווירה של כדורסל נהדר. אם ננצח את ציבונה ונרשום עוד שני ניצחונות בבית ובחוץ ביורוליג מעבר לזה,  אפשר יהיה לדבר על כך שאנחנו בתקופה טובה".

צילומים ועריכה: יותם רונן

תגובות