לא יודע מתי אחזור

טל בורשטיין, הגארד הפצוע של מכבי תל אביב, עדיין לא יודע מתי יוכל לדרוך שוב על הפרקט. עודד קטש: "מחכים שיחזור כמה שיותר מהר". שביעות רצון מהיכולת של פייזר מול ירושלים. אכזבה קשה מביינום

יום שני 19 נובמבר 2007
שלמה חסיד

במכבי תל אביב ממתינים בקוצר רוח לשובו̠של הגארד הפצוע טל בורשטיין. התחזיות האופטימיות היו שהשחקן יוכל לשוב אל האימונים בראשית חודש דצמבר, אך כרגע מועד החזרה של בורשטייו אל הפרקט לוטה בערפל. 

בורשטיין, שעבר לפני כחודש ניתחוח בשני עקביו אצל הפרופ' מאיר ניסקה, התייחס למצבו בשיחה עם telesport. בורשטיין: "אני מרגיש יותר טוב באופן כללי. אבל עדיין לא ברור מתי אוכל לחזור"

מאמן מכבי עודד קטש אמר בנוגע לתהליך ההחלמה של הגארד: "טל שחקן חשוב בפאזל שלנו. אנחנו מחכים להחלמתו. נקווה שזה̠יהיה כמה שיותר מהר כי הוא חשוב לנו מאוד". 

במכבי הביעו שביעות רצון מהיכולת שהפגין מרכוס פייזר בניצחון על הפועל ירושלים (85:96). פייזר קלע 28 נק', קלט 7 ריבאונדים ומסר 4 אסיסטים. 

מאמנו של פייזר בליגת הקיץĠבפוארטו ריקו, דייויד רוסאריו לא הופתע מהתצוגה של חניכו לשעבר: "ידעתי שמרכוס יתחיל לפרוע את השטרות. זו רק שאלה של זמן עד שהיכולת שלו תבוא לידי ביטוי באופן מלא. אני בטוח שתהייה לו עונה טובה".   

במכבי תߜ אביב ישנה אכזבה רבה מיכולתו של וויל ביינום ואם השחקן לא יגלה שיפור אפשרות שחרורו עשויה לעלות על הפרק.

תגובות

טלספורט בפייסבוק