סרג' דייה נחת במכבי תא

דייה קשר בן 29 מחוף השנהב, הגיע למבחנים בקרית שלום. מרטינוביץ' יעדר מחר. מתיחות בין אלי כהן לעוזרו לויקי פרץ. במכבי מצפים לעשרת אלפים צופים מול אשדוד

יום ראשון 19 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

סרג' דייה קשר בן 29 מחוף השנהב, נחת לפני שעה קלה בנתב"ג ויבחן במכבי תל אביב, במשך שבוע שלאחריו יחליט המאמן אלי כהן אם לצרפו לקבוצה.

מחר (שני) תשחק מכבי תל אביב מול מועדון ספורט אשדוד, משחק ממנו יעדר הבלם מילאן מרטינוביץ', הסובל מפגיעה בברכו.

מרטינוביץ' גם בספק לגומלין בשבוע הבא במסגרת גביע אופ"א מול ארג'ייספור קייסרי. מחר יעדר גם  אביב חדד בגלל עונש צבירת כרטיסים צהובים.

מכבי תל אביב צופים שלפחות עשרת אלפים צופים יהיו מחר באיצטדיון בלומפילד, במשחק שיוקדש להחלמתו של מני לוי. 

מתיחות בין כהן לפרץ

קיץ שלם התעסקנו בתקשורת בבעיות הלא נגמרות כך נראה במכבי ת"א, תחילה היו אלה יחסיו של רוני מאנה עם לוני הרציקוביץ' וכל הבלאגן בקומת ההנהלה ולאחר מכם כשהחלו לשחק כדורגל הגיעו הביצועים החלשים של שחקני הקבוצה על כר הדשא. 

הלילה מסתמן כי גם על ספסל הקבוצה שום דבר אינו רגוע, ל-TELESPORT נודע כי בימים האחרונים עבר חתול שחור בין מאמן הקבוצה אלי כהן לעוזרו ויקי פרץ וכי השניים לא מדברים מאז יום ראשון האחרון. 

הסכסוך בין שני החברים הטובים שבעבר כבר שיתפו פעולה תחת קורת הגג של המועדון הגדול השני בעיר, הפועל ת"א נוצר לפי יודעי דבר בעקבות ויכוחים מיקצועיים והפכו לשיחת היום בקבוצה בקרב השחקנים והבעלים אשר מנסים מנסים להרגיע את האווירה בין השניים בכדי שהמצב ישוב לקדמותו.

שחקן בכיר בקבוצה סיפר הלילה על המתרחש בקבוצה וטען כי כל הסכסוך הוא על שיטת המשחק והרכב השחקנים. "כשלא הולך בגביע אופ"א ובגביע הטוטו הדברים האלו קורים, הקבוצה חשובה לשניהם ולכן כל אחד מהם מוסיף שמן למדורה". השחקן שלא רצה להזדהות סיפר עוד כי אין לעובדה שויקי הינו אביו של עומר פרץ חלוץ הקבוצה שום קשר למריבה. 

בתוך כל הבלאגן על הספסל בקבוצה מנסים להתכונן למשחק הליגה הראשון שלהם ביום שני מול מ.ס. אשדוד בבלומפילד. בקבוצה עדיין מחפשים זר נוסף לעונה ועל אף שתקציב הזרים של מאנה קוצץ בסוף השבוע בקבוצה מצפים לראות את סרג' דייה נוחת בישראל ביום רביעי. צמד הבלמים הצעיר, עוז יפרח וניסו קפליטו יפתחו במשחק הקרוב מול אשדוד במרכז ההגנה במקומם של מרטינוביץ' הפצוע ואביב חדד המורחק.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק