מלאך אוהד הפועל תל אביב

חשיפה בלעדית: יוסי מלאך, האוהד שנעצר בחשד לזריקת החזיז במלחה, היה מגיע שנים כאוהד הפועל תל אביב לאולם אוסי۩קין. בעלי חולון, מיקי דורסמן: "בדקנו את הנושא. אכן מדובר באוהד של הפועל תל אביב"

יום שני 19 נובמבר 2007
שלמה חסיד
יממה לפני הדיון בבית הדין של איגוד הכדורסל ומספר שעות לאחר שהוגש נגדו כתב אישום, מתברר שיוסי מלאך, העצור בחשד לזריקת החזיז באולם מלחהȬ מוכר לרבים מאוהדי הפועל תל אביב דווקא כאוהד האדומים. 

מספר אוהדים, מהמוכרים ביותר של הפועל תל אביב, סיפרו ל-TELESPORT כי מלאך היה מגיע במשך שנים למשחקים כאוהד הקבוצה וכי לא היה ידוע להם כלל שהוא אוהד הפועל חולון. יש לציין כי בߩנים האחרונות, שנות גיל הנעורים של מלאך, דשדשה חולון בליגות המשנה והגיעה עד לליגה הארצית. עד לפני שתי עונות נמנתה הפועל תל אביב בליגה הבכירה וייתכן שמלאך היה מגיע למשחקי חולון ולמשחקי הפועל תל אביב.

אחד מהאוהדים המוכרים של ת"א סיפר: "אני מכיר כל אוהד בפנים. אני יודע מי זה הבחור על פי הפרצוף שלו ואין לי ספק שמדובר באוהד הפועל ת"א שייתכן והיה בעל מנוי למשחקי הקבוצה". 

הבעלים של הפועל ת"א, שאול אייזנברג, מסר בתגובה: "אߙן לי מושג. אני לא מכיר את יוסי מלאך ולא זוכר אחד כזה".

הבעלים של הפועל חולון, מיקי דורסמן, מסר בתגובה לגילוי: "האינפורמציה הגיעה אלינו. ביררנו את הנושא וגילינו שאכן זה נכון, מדובר באוהד הפועל תל אביב. הספקתי לערוך בۓיקה מול המנהלת והעובדה החדשה לא תזכה אותנו בדיון".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק