שמיניה נדירה לאיאקס

הולנדית: איאקס פתחה את הליגה ההולנדית הצהריים עם ניצחון 1:8 בחוץ על דה-גראפשחאפ העולה החדשה! ואן הונטלאר כבש רביעייה. מאדורו הסתפק בצמד. מגרלשווילי שותף 90 דקות בניצחון ויטסה

יום ראשון 19 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT
 כשדה-גראפשחאפ הבטיחה את עלייתה לליגה ההולנדית הראשונה לפני חודשיים, היריבה האחרונה שהיא היתה רוצה לפתוח מולה את העונה בליגה הבכירה היא איאקס.

ביום בצהריים, נפתח המחזור הראשון בליגה ההולנדית עם תוצאה די נדירה, כשמדברים במושגים של כדורגל ולא כדוריד.

החבורה הנפלאה של האנק קאטה השפילה ורמסה את דה- גראפשחאפ האומללה בחוץ, 1:8 ושלחה איתותי כוונות רציניים ביותר לכיוונה של איינדהובן האלופה.

שלושה כוכבים בלטו מעל כולם במשחק הזה. הראשון הוא קלאוס יאן הונטלאר, הכישרון הענק של איאקס ונבחרת הולנד, שכבש רביעייה לרשת של המארחים. השני הוא מאדורו, הזכור לרעה כאשר כבש את השער הראשון של נבחרת הולנד הצעירה לרשתה של ישראל, באליפות אירופה לנבחרת צעירות.

והשלישי הוא מרקו סוארז, קשר הרכש הנפלא של איאקס, שהיה איש המשחק הזה שער ושלושה בישולים מרהיבים. את השמינייה של איאקס השלים קארים בארקיולו.

מגנה השמאלי החדש של ויטסה ארנהיים היה שותף אחר הצהריים בניצחון 1:2 של ויטסה ארנהיים מול ספרטה רוטרדהאם. השער הראשון במשחק דווקא הגיע מכיוונה של ספרטה, כאשר דייסלס כבש בדקה ה-20. 

במחצית השנייה הגיע המהפך תוך חמש דקות. בדקה ה-77 כבש ואן דר שחאף והשווה את התוצאה. חמש דקות לאחר מכן כבש סוורטס את שער הניצחון לויטסה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק