מכת פריצות בליברפול

הנה משהו שיוסי בניון לא ידע על ליברפול: הבתים של השחקנים נפרצים בזה אחר זה במשחקי החוץ של הקבוצה. הקורבן התורן: ۓירק קויט ההולנדי. כעת מציע המועדון שירותי שמירה על בתי השחקנים

יום שלישי 20 נובמבר 2007
אבי יופה

ליוסי בניון כדאי להיזהר, כי מכה חדשה נוחתת על שחקני ליברפול, או יותר נכון על הבתים שלהם, שכן בזמן ששחקני הקבוצה נוסעים למשחקי חוץ, נפרצים הבתים שלהם בזה אחר זה. 

קורבן הפריצה האחרון הוא החלוץ ההולנדי, דירק קויט, שביתו במחוז וולטון נפרץ בסוף השבוע האחרון, אחרי שעזב את ליברפול כדי להצטרף לאימוני הנבחרת ההולנדית לקראת המפגש מול לוקסמבורג, כך מפרסם הבוקר "האינדיפנדנט" הבריטי. עדיין לא ברור מה בדיוק נגנב מביתו, אבל שורה של שחקנים מהקבוצה שלו יכולים להזדהות עם ߞה שעובר עליו כעת- בעבר פרצו שודדים לביתם של החלוץ פיטר קראוץ' והמגן דניאל אגר, בזמן שהשניים נסעו למשחק החוץ בתורכיה מול גאלאטסריי בשנה שעברה. גם השוער ריינה, לא נהנה מחסדי הפורצים, שגנבו מביתו את רכב הפורשה שלו יחד עם תכשיטים יקרים, בזמן שהקבוצה התמוߓדה מול צ'לסי בליגת האלופות בחודש מאי.

גם ביתו של השוער יז'י דודק, נפרץ בחודש יוני בשנה שעברה וכמו במקרה של ריינה, גם הפולני נאלץ להיפרד מהפורשה שלו. גם ביריבה העירונית אברטון, לא חסרות הצרות, כשביתו של הקשר אנדי ואן דר מיידה, ۠פרץ פעמיים במהלך השנה שעברה. בתגובה לגל הפשיעה שרודף את שחקני ליברפול, התחילו במועדון להציע שירות אבטחה לבתי השחקנים בזמן שהם נוסעים למשחקי החוץ.

בחודש דצמבר 2006, נעצר אדם ונכלא לשנתיים וחצי אחרי שהורשע בפריצה לביתו של דודק ולביתם של שבעה שחקנים נוספים מליברפול ואברטון. במקביל בוחנים במועדון האדום, כיצד התפרסם באינטרנט צילום של תלוש המשכורת של המגן ג'ון ארנה ריסה, לאחר שכנראה נגנב מביתו. 

בניטז: "רוצים אליפות"

למרות גל הפריצות, בליברפול ממשיכים להתאמן כרגיל לקראת המשך המאבקים בליגה. מאמן הקבוצה, רפה בניטז, הצהיר היום בתקשורת האנגלית כי אחרי זכייה כמעט בכל תואר אפשרי עם הקבוצה, הוא מעוניין בדבר האמיתי: "אחרי זכייה בליגת האלופות ובגביעים המקומיים, המטרה שלנו היא להסתער על ېליפות אנגליה", סיכם המאמן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק