המבורג נצמדה לבאיירן

גרמנית: ואן דר-וארט כבש את השער היחיד בפנדל בניצחון המבורג מול באייר לברקוזן. בוכום גברה 1:2 מצמד של באכמן במשחק החוץ מול אנרג'י קוטבוס. צרפתית: לאנס - ואלנסיין 0:0, ניס - ראן 1:1

יום ראשון 19 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT
הערב נערך המשך המחזור השני בבונדוסליגה. שני משחקים נערכו, בוכום הגיעה לקוטבוס וחזרה עם ניצחון 1:2 נאה. המבורג גברה 0:1 בבית על לברקוזן. במחזור הבא תארח בוכום את המבורג. 

בוכום הצליחה לנצח 1:2 בחוץ את אנרג'י קוטבוס ולחזור עם 3 נקודות חשובות. השער הראשון הגיע בדקה ה-14 כאשר טומי באכמן כבש. 

השער השני הגיע שלוש דקות לפני תום המחצית כאשר באכמן השלים צמד אישי. שער הניחומים של קוטבוס הגיע בדקה ה-49 כאשר סקלה כבש. 

המבורג נצמדה לביירן מינכן, לאחר הניצחון 0:1 בבית מול באייר לברקוזן. השער היחיד במשחק הגיע בדקה ה-64 של המשחק כאשר ההולנדי רפאל ואן דר-וארט כבש בפנדל והשלים את הניצחון השני של קבוצתו. 

צרפתית: לאנס עדיין לא מנצחת

הערב נערכים שלושה משחקים במסגרת המחזור הרביעי בליגה הצרפתית. 

לאנס ממשיכה את היכולת הגרועה מפתיחת העונה ולא השיגה ניצחון ביתי הערב כאשר סיימה בתיקו 0:0 מול ואלנסיין. 

במשחק נוסף שנערך הערב גם כן נפרדו ניס וראן בתיקו 1:1. דווקא ניס עלתה ליתרון בדקה ה-26 כאשר בארקי קון כבש את הראשון. שש דקות לפני תום המשחק השווה ג'ימי בראינד את התוצאה לראן, שחזרה בשלום עם נקודה. 

מה עובר על מארסיי? הקבוצה החביבה שוב איבדה נקודות בתיקו 2:2 מול נאנסי בסטאד ולודרום. הכל החל טוב עבור המארחת, כאשר בדקה ה-22 כבש ניאנג את הראשון לטובת מארסיי. 

במחצית השנייה לאחר חמש דקות של משחק הצליח ג'יבריל סיסה לדחוק את השני לטובת מארסיי, שהריחה ניצחון ראשון. למרות זאת בנג'מין גאבנון הצליח לצמק בפנדל בדקה ה-63. 

עשר דקות לסיום המשחק הצליח יוסוף האדג'י להשוות את התוצאה ולשלוח את מארסיי עם שלושה תוצאות תיקו מפתיחת העונה וללא ניצחון. נאנסי איבדה סיכוי לסיים במקום הראשון, אבל נקודה בחוץ לאחר פיגור דיי מספיקה.

תמונות: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק