בוקולי: כולם השתגעו?

יממה לאחר ההפסד לסכנין, וקשר מכבי חיפה גוסטבו בוקולי, נרגז מאוד. הוא לא מוכן לקבל את הביקורת על קבוצתו ואומר בין היתר : "כולם השתגעו? לא רואים ששיחקנו עם שבעה שינויים?

יום ראשון 19 אוגוסט 2007
הדס גרינברג
 יממה אחרי ההפסד לסכנין, ובחיפה עדיין ממשיכות לצאת החוצה הרבה טענות, על הכשל אתמול. אחד השחקנים שקיבל בתקשורת ביקורת רבה על היכולת החלשה אתמול, היה גוסטבו בוקולי. הקשר עדיין לא נרגע ממטר החיצים שהופנה נגדוונגד קבוצתו, ובאתר הרשמי של מכבי חיפה השיב אש.

"יש לי הרגשה שמחפשים אותנו ומנסים בכוח להתעלם מהבעיות שהיו לנו לפני המשחק. אין קבוצה בעולם שיכולה להתמודד עם מצב שבו רוני לוי עמד. לא היינו מוכרחים להפסיד, אבל השער בשניות הראשונות טרף לנו את הקלפים ונאלצנו לרוץ אחריהם כל הזמן"

על הביקורת כלפיו, שיחסה את יכולתו לעזיבת דירסאו הוא אומר: "מאיפה ממציאים עכשיו את כל השטויות כאילו אני עצבני, כאילו שבגלל עזיבתו של דירסאו לא שיחקתי טוב ושהפכתי לבכיין וכל הזמן באתי בטענות לשופט? אלה המצאות של אנשים רעים שמחפשים רק דברים לא טובים בקבוצה. לא הייתי יותר עצבני מאשר בכל משחק אחר, ותמיד אני לא שבע רצון כשאיני מנצח".

על החוד החלש אתמול שלא השכיל לכבוש  הוא אומר: " נכון, ההתקפה לא עבדה וכמעט שלא הגיעה למצבים. שכחו שאיבדנו למשחק הזה את יניב קטן ורוברטו קולאוטי. מבין, כל השפיץ נעלם בבת- אחת. אז מה הרעש ? אם היינו מופיעים ללא שחקן- שניים, לא נורא. שבעה שחקנים חדשים ?

 בוקולי סיכם את דבריו ואמר: "כולם השתגעו ? לא רואים ששיחקנו עם שבעה שינויים לעומת ההרכב שתורגל במחנה האימונים ? אין קבוצה בעולם שהייתה מנצחת כשכל כך הרבה שינויים  מתבצעים בשבוע שלפני פתיחת העונה. ברגע שידענו שיש פצועים רבים, חשבנו איך למזער את הנזקים ובכל זאת להשאיר את שלוש הנקודות בבית. מצטער שלא הצלחנו".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק