טועמה וליאז' הביסו את סרקל

בלגית: הקשר הישראלי היה שותף 74 דקות ואף בישל פעמיים בניצחון הענק של סטנדרד ליאז' 1:4 מול סרקל ברוז'. ליאז' נצמדה לגנט בטבלה. טועמה: אווירה מדהימה, לא חוויתי כזו בארץ

יום ראשון 19 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT

אמש (שבת) חזינו ביכולת הנפלאה של ורמוט בניצחון של גנט וההעפלה למקום הראשון בטבלה, היום (ראשון) הצליח סלים טועמה להשיג ניצחון 1:4 עם קבוצתו סטנדרד ליאז' מול סרקל ברוז'. 

לאחר הניצחון  נמצאת סטנדרד ליאז' במקום השני בטבלה עם אותן מספר נקודות כמו לגנט וקלאב ברוז'. 

סלים טועמה בהחלט התרגש לאחר הניצחון ואמר: "האווירה כאן מחשמלת. הקהל יושב על הדשא, ובארץ לא חוויתי כך. אני מקווה שהיכולת הטובה תמשך ונמשיך להוליך".

חגיגת השערים בליאז' החלה כבר בדקה ה-2 כאשר מבוקאני בזואה כבש לזכות המארחים. לא עברו 20 דקות ופלאייני העלה את ליאז' ליתרון שני לאחר בישול נהדר של טועמה מכדור קרן. שבע דקות לפני המחצית הצליח אולג לאחצ'וק לצמק במעט לסרקל ברוז'.

דקה לפני תום המחצית סטנדרד העלתה את היתרון כאשר מבוקאני בזואה השלים צמד אישי. הרגע הגדול של טועמה שוב הגיע בדקה ה-56 כאשר צירוף מסירות בינו לאקסל ויטסל, הסתיים כשהאחרון הגיע מול השוער ובעט פנימה - 1:4 לסטנדרד ליאז' בסיום.

במחזור הבא תתארח ליאז' במשחק החוץ מול רוסלארה. ורמוט וגנט יארחו את זולטה ווארגם. ברדה וגנק יתארח אצל ברשוט. 

טורקית: בלילי וסיבאספור ניצחו את בוייקשייר

פיני בלילי היה שותף הערב 65 דקות בניצחון קבוצתו סיבאספור 1:2 מול בוייקשייר. זהו הניצחון הראשון של סיבאספור, לאחר שהמשחק הראשון פוצץ בעקבות הפרשה בין בלילי והבלם המצרי. 

השער הראשון במשחק הגיע כבר בדקה ה-4 כאשר מהמט הצליח לכבוש מהפתיחה. האורחת לא ויתרה ובדקה ה-87 של המשחק השווה קאבה את התוצאה. סיבאספור לא ויתרה ובתוספת הזמן של המשחק דיאלו כבש את שער הניצחון לסיבאספור. 

פיני בלילי, היה שמח ומאושר לאחר הניצחון ואמר: "התוצאה לא משקפת, יכלנו לכבוש יותר שערים. השער שלהם היה מקרי, ובסוף ידענו לקחת את הניצחון. 

"אנחנו נמשיך לנסות ולהשיג תוצאות טובות, אני מאוד מקווה שהמשחק שפוצץ יוכרע לטובתנו וככה נשיג ניצחון נוסף".

במחזור הבא בליגה הטורקית, תפגוש סיבאספור את האלופה פנרבחצ'ה במשחק חוץ קשה מאוד.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק