אין התחלה טובה כמו ניצחון

ליגת העל: יצחק שום מאמן בית"ר ירושלים נהנה הערב במשחק הניצחון 0:3 מול בני יהודה במשחק הפתיחה של העונה. המאמן המאוכזב שירזי: לשחק בטדי צריך לעשות מינימום טעויות

יום ראשון 19 אוגוסט 2007
אייל כהן

הרבה לחץ ירד הערב מבית"ר ירושלים לאחר הניצחון 0:3 מול בני יהודה במסגרת המחזור הראשון בליגת העל. במחנה הירושלמי שרר הרבה שמחה ואושר לאחר הניצחון.

מאמן הקבוצה המנצחת, יצחק שום אמר בסיום: "אין ספק שאתה מנצח, אין טוב מזה להתחיל, אף על פי שבתוך משחק יש הרבה לשפר.

"יש דברים יותר טובים ויש דברים פחות טובים. זה המשחק הראשון ואתה חייב לנצח, וזה מה שהשחקנים עשו בעצם.זה אחד הבעיות, כל אחת הקבוצות שישחקו מולנו יתנו הכל, אנחנו צריכים להמשיך ביכולת הטובה. יש לנו מספיק שחקנים כדי לעמוד ברוטציה. 

"אני מקווה שהיכולת הטובה תמשך. יהיה לנו פייט רציני, אני מאמין שכל הקבוצות ישחקו פחות טוב בשלבים מסויימים העונה.בבית"ר יש תמיד לחץ, כשאנחנו חייבים לנצח. רומולו לא שיחק כמו שהרבה שחקנים לא שיחקו, הוא ישחק בקרוב" - סיכם שום את המשחק.  

מיכאל זנדברג, כובש אחד השערים הערב  אמר בסיום: "לא כיוונתי, אבל ניסיתי לבעוט לשער והצליח להכנס. קל זה לא היה, עבדנו קשה על המגרש. 

"בני יהודה יש שחקנים טובים מאוד, לחצנו אותם טוב. מלחמה על כל כדור. זה המפתח, יש כישרון הכי גדול בליגה, וצריך לנצל זאת. יש לנו דרך, שהתחלנו אותה היום. נלך על כל התארים, אנחנו מרגישים חוב לעצמנו".

"עברתי בשנים הלא מעטות שלי בליגת העל, עברתי לא מעט רגעים יותר טובים פחות טובים. ישבו לי על הגב לא פעם אחת, הגב שלי רחב, והביקורת לא מפחידה אותי. יש לי דרך שהיא מנחה אותי" - סיכם הקשר הבית"רי.

מאמנה המאוכזב של בני יהודה, ניצן שירזי אמר לאחר המשחק: "באנו לפה עם אמונה שאפשר, על המגרש ראינו דברים בצורה הפוכה. שאתה בא לטדי ואתה משחק מול בית"ר, צריך להגיע למינימום טעויות". 

תמונות: באדיבות בית"ר-נט.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק