רותם תירוש בטוחה בחיפה

הדוגמנית רותם תירוש, אוהדת מכבי חיפה מסיקה מסקנות ממחזור הפתיחה: "אם רוסו רוצה לחזור לשורשים ולסיים את הקרירה שלו איפה שהוא התחיל, שיחזור להפועל חיפה"

יום שישי 24 אוגוסט 2007
שלמה חסיד

רותם תירוש, דוגמנית ושחקנית ובתה של רונית תירוש, היא גם ובעיקר האוהדת הכי יפה של מכבי חיפה.

ומה יש לה להגיד על ההפסד המביש של הירוקים במחזור הראשון של הליגה לסכנין? במיוחד בשביל זה קפצנו לדירתה המושקעת בצפון הישן של תל אביב וכך היא אמרה לנו: "אני חושבת שקטונתי מללת הסברים במקום רוני לוי או רוסו או ווט אבר, אבל זה לא נעים להתחיל ככה את העונה, ולקבל גול בדקה הראשונה. אבל אני חושבת שיהיה הרבה יותר טוב, שהקבוצה רק תתחזק. בית"ר, עם כל מה שיש לה, וכל הציפיות והשאיפות והשחקנים והטררם, הם עפו בסיבוב הראשון של המוקדמות. אז יש לנו המון מה להציע, יותר מבית"ר".

 איך נהיית אוהדת חיפה?

"אחי הגדול אוהד חיפה שרוף, ובשנת הדאבל של מכבי חיפה, כשהתחלתי להבין בכדורגל, התאהבתי במכבי חיפה. אבא שלי אוהד הפועל, אמא אוהדת בני יהודה, אבל הילדים הם אוהדי חיפה".
  
את מרוצה מזה שג'ובאני חזר?

ת: "אני אמרתי שאם הוא רוצה לחזור לשורשים, ולסיים את הקרירה שלו איפה שהוא התחיל שיחזוןר להפועל חיפה. אבל אם זה מה שרוני לוי רוצה, שיהיה. לג'ובאני יש את ההברקות שלו, הוא שחקן ומי אני שאבקר אותו. גם בעוד חמש שנים הוא יהיה טוב. אני לא מרימה ידיים בטח לא במחזור שני. אני מקווה שיאשרו לנו את כל השחקנים החדשים, ויהיה רק טוב אנחנו מחזיקים אצבעות".


זה נכון שהיית בצד של אוהדי הפועל במאבק על אוסישקין?

"אני בעד לשמר מקומות כאלה. אוסישקין".

לצפייה בראיון המלא לחצו PLAY מתחת לתמונה

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק