בין אופא לקופסא בנתניה

בהפועל ת"א ממתינים לדו"חות של ארועי המשחק בבוסניה, אך בינתיים הם פותחים את העונה (20.45) מול נתניה. אסולין יפתח בהתקפה עם עדי סבג, בנתניה בה ואנגלביץ' בהרכב

יום שני 20 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

בהפועל ת"א ינסו לחבר היום בין דו"חות השיפוט שיגיעו למשרדי אופ"א בשוויץ, למשחק הערב בקופסא נגד מכבי נתניה (20.45).

דו"חות השופט הגרוזיני והמשקיף הבלגי, יקבעו את ההתייחסות של אופ"א לעונש שתקבל הפועל ת"א. דו"ח חמור שיצביע גם על פצועים יגרור לחקירה של אופ"א, ולקביעת המועד, 6 בספטמבר לדיון המשמעתי.

בהפועל ת"א מצפים להחלטה סבירה של קנס כספי או עונש של משחק ללא קהל, אבל יודעים שישנה אפשרות נוספת של הרחקה, אירוע שגורם לראשי הקבוצה והשחקנים לאי שקט כללי. 

בהפועל ת"א שמרו על "דום שתיקה" של השחקנים מול התקשורת לקראת המשחק נגד מכבי נתניה אליו צפויים להגיע כ-1,000 אוהדים באדום. המאמן גיא לוזון יפתח בהתקפה עם ליאור אסולין ועדי סבג, כשהברזילאי פאביו ג'וניור עדיין בלי כושר גופני ל-90 דקות משחק.

הרכב משוער: אניימה, בונדר, דוס-סנטוס, דואני, אנטבי, באדיר, אנסומבו, אבדג'י, דגו, סבג, אסולין.

בה ואנגלוביץ' בהרכב נתניה

6,000 צופים אמורים להיות הערב בקופסא בנתניה כדי לתת רוח גבית לסגנית האלופה, נגד הפועל ת"א. אוהדי מכבי נתניה יצפו לראשונה באופן רשמי בשחקנים החדשים שלהם שיפתחו בהרכב, הקשר הסלובקי סטניסלב אנגלוביץ' ובחלוץ מחוץ השנהב, ג'ורג בה.

חגיגה פרטית יקיים המגן הימני קלמי סבן שחזר אחרי שש שנים הביתה. במרכז ההגנה ימשיך לצידו של לואיס מרין, גולן חרמון שתפס את מקומו של שחקן הנבחרת, אבי סטרול. השוער לירן שטראובר חוגג היום את יום הולדתו ה-33.

הרכב משוער: שטראובר, סבן, מרין, חרמון, בן-דיין, אלמוג כהן, בונדאה, תמיר כהן, אנגלוביץ, אוקוצ'ה, בה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק