הנאום הציוני של נימני

אבי נימני, לוני הרציקוביץ' ותמי פרדימן התגייסו לסייע לקבוצת הנוער של הצהובים להפסיק רצף של 4 הפסדי ליגה רצופים. נימני לשחקנךם הצעירים: "החולצה של הקבוצה הבוגרת לא נמסרת באופן אוטומטי"

יום שלישי 20 נובמבר 2007
אשר גולדברג

 נימני, הרציקוביץ' ופרידמן  בשירות קבוצת הנוער: במכבי תל אביב החליטו להפסיק את ההתדרדרות במצבה של קבוצת הנוער הצהובה שספגה ארבעה הפסדי ליגה רצופים וגיۙסו לצורך העניין את בכירי הקבוצה הבוגרת.

במהלך היום (שלישי) קיימו אנשי קבוצת הנוער בראשות המנהל המקצועי בני טבק והמאמן רוני מאיר ("במבי") מפגש עם הורי השחקנים ולאחר מכן נערכה שיחה בין השחקנים והוריהם לבין קפטן הקߑוצה הבוגרת אבי נימני, הבעלים לוני הרציקוביץ' והמנכ"ל תמי פרידמן. 

נימני אמר לשחקנים הצעירים: "דעו לכם שאת חולצת ההרכב של הקבוצה הבוגרת לא מקבלים באופן אוטומאטי. החולצה לא נמסרת בקלות וצריך לעבוד קשה בשביל לקבל ېותה. אני מצפה מכל אחד מכם לפעול לטובת הקבוצה". הרציקוביץ' ופרידמן סקרו בפני ההורים את שיטות האימון המתקדמות על פיהן עובדת מחלקת הנוער. 

המאמן רוני מאיר אמר לאחר המפגש: "היו שיחות מאוד מועילות ומעודדות גם עם ההורים וגם עם הבכירים של הקבוצה הבוגרת. אני מקווה שנצא לדרך חדשה". 

במחזור הליגה הקרוב תארח מכבי תל אביב את בני סכנין.   

תגובות

טלספורט בפייסבוק