מזרחי: שחר פועל תחת לחץ

חלוץ העבר של מכבי חיפה סיפר ל-TELESPORT את דעתו על מצב הרוח בשורות הירוקים. בין היתר אומר מזרחי: בהיעדר חלוץ, הגיע הזמן שהצעירים יקחו את ההזדמנות לידיים

יום שני 20 אוגוסט 2007
הדס גרינברג
חלוץ העבר של מכבי חיפה ומלך השערים בכל הזמנים, אלון מזרחי, מספר הבוקר ל-TELESPORT את דעתו על האקסית שלו, אותה קבוצה בה עבר את שנות הקריירה המוצלחות שלו.

"זה נכון שחיפה הפסידה, אין צל של ספק שבני סכנין שיחקו פשוט הרבה יותר טוב", אומר מזרחי שלא שוכח להסתכל גם על הצד החיובי ומוסיף: "אבל אם להסתכל על הדבר הטוב שקרה במשחק, אפשר היה לראות את הכישרון האדיר של מאור בוזגלו .טוב הוא עשה כאשר עבר לסכנין, זו קבוצה שתיתן לו הרבה ביטחון".

על החיסרון בחלוץ לאחר עזיבתו של קולאוטי אומר מזרחי: "זה הזמן של הצעירים, אושרי גיטה ותומר חמד צריכים לקחת את ההזדמנות הזו בשתי ידיים, הם אומנם לא יכולים להיכנס לנעליו של קולאוטי, אבל דקות משחק יעשו להם רק טוב".

מזרחי מוסיף ואומר: "זו תהיה טעות גדולה להביא את עומר גולן. גולן הוא לא חלוץ, הוא יותר קשר-חלוץ. הוא לא מה שחיפה צריכה וזה חלוץ מטרה. בתור חלוץ מטרה יכול לדעתי לתפקד טוב שלומי ארבייטמן או תומר חמד".

"בארץ יש מחסור רציני בחלוצים" אומר מזרחי. "אם מחפשים 9 קלאסי, יש רק את שי הולצמן שגם הוא עוד שנה-שנתיים יפרוש. מבין הצעירים היום היחיד שמתקרב לחלוץ מטרה הוא טוטו תמוז".

על השינוי הקיצוני בקבוצה בשבוע האחרון הוא מספר: "לטעמי יעקב שחר פשוט פועל תחת לחץ אל מול הכסף של גאידמק וזה מביא לתוצאות שאנו רואים. שחר נמצא קרוב ל-20 שנה במכבי חיפה, הוא השקיע כמיטב כספו כל השנים ובזכותו המועדון הצליח. לדעתי בשנים האחרונות הוא משקיע פחות. כמו ששמעתי אותו באחד הראיונות, היום בשביל שחר המשפחה מעל הכל. בתחילת הקריירה שלו כבעלי הקבוצה, הקבוצה היתה מעל הכל וזה השתנה בתקופה האחרונה. נכון לעכשיו, כל עוד ארקדי גאידמק בתמונה, בית"ר תהיה אלופה".

מזרחי מסיים את דבריו ואומר: "יעקב שחר מראה סימנים שאם יגיע קונה עם הרבה כסף, הוא ימכור את מכבי חיפה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק