4 שחקנים יעדרו מול גרמניה

מאמן נבחרת אנגליה, סטיב מקלארן יצטרך להסתדר במשחק הידידות מול גרמניה בלי ארבעה שחקנים מהסגל האנגלי, שיעדרו בעקבות פציעה: ג'רארד, הארגריבס, קמפבל ובנט

יום שני 20 אוגוסט 2007
אייל כהן

נבחרת אנגליה מתכוננת לקראת המשחק הרישמי מול נבחרת ישראל, שיערך בוומבלי בחודש הבא. לפני כן תשחק נבחרת אנגליה במשחק ידידות חגיגי מול נבחרת גרמניה. 4 שחקני הסגל יעדרו בעקבות פציעה.

סטיב מקלארן, מאמן נבחרת אנגליה, בהחלט לחוץ לקראת המשחק החשוב מול נבחרת ישראל, אולם לפני כן,  הנבחרת האנגלית תתמודד מול נבחרת גרמניה החזקה. מקלארן יצטרך להסתדר ללא ארבעה שחקני הרכב: סטיבן ג'רארד, אואן הארגריבס, סול קמפבל ודארן בנט. 

ג'רארד עלה עם זריקה מול צ'לסי, וכעת הוא יאלץ להעדר עקב שבר בבוהן. ג'רארד טען כי לא יוכל לשחק מול גרמניה ויעדיף להמשיך ולנוח.

בעיה נוספת בקישור, היא פציעתו של אואן הארגריבס, שנפצע במשחק ההפסד מול מנצ'סטר סיטי בדרבי. מאמן היונייטד, אלכס פרגסון, המליץ לקשר הצעיר לא לשחק בנבחרת, כדי להתאושש מהפציעה בברכו.

בנוסף החלוץ דארן בנט נפצע בירך במשחק הניצחון מול דרבי קאונטי. בעית הבלמים של מקלארן נהיית חמורה יותר, כעת גם סול קמפבל, שהתקדם בצעדי ענק לעמדת הבלם, כעת נפצע ויאלץ גם הוא להעדר מול גרמניה. 

תמונות: רויטרס.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק