הרגליים שלי רעדו בטדי

מגנה הימני החדש של בית"ר ירושלים, כריסטיאן אלברז, התרגש מאוד בניצחון 0:3 מול בני יהודה: זאת הייתה בכורה עולמית. אמסלם: הקהל ריגש אותי. בנאדו נפצע אמש ויעדר מהנבחרת

יום שני 20 אוגוסט 2007
אסף שקד

יום לאחר הניצחון החלק 0-3 על בני יהודה ובבית"ר אפילו לא הספיקו לחגוג את הניצחון כשמחצית משחקני הסגל המריאו אחר הצהריים עם נבחרת ישראל למשחק הידידות מול בלארוס. 

בזמן ששחקני הנבחרת ערכו אימון בוקר ברמת-גן, כמה שעות לפני הטיסה, ערכה בית"ר ירושלים אימון בסגל מצומצם בבית וגן עם יתר שחקני הסגל כולל מיכאל זנדברג שהיה מצוין אתמול- אך למרות זאת נותר מחוץ לסגל הנבחרת.

אחד מהשחקנים היותר טובים של בית"ר בתקופה האחרונה- כריסטיאן אלברז, עדיין מתרגש משער הבכורה שכבש אמש. היום זכה הצ'יליאני למחמאות מחבריו לקבוצה והחיוך האופייני לו לא יורד מהפנים.

"אחרי השער שכבשתי הרגשתי שהרגליים שלי רועדות", סיפר אלברז היום, "בחיים לא חשבתי שאכבוש כבר במשחק הבכורה שלי בליגה- זאת בהחלט בכורה חלומית עבורי. אחרי השער התרגשתי מאוד. יש בקבוצה אווירה נהדרת והעובדה שאנחנו משחקים קבוצתי רק עזרה לנו להשיג את הניצחון הזה. 

"הקהל הוא גם גורם חשוב ביכולת של הקבוצה- הוא תומך לאורך כל המשחק- מכניס הרבה אנרגיות אחרי כיבוש שערים וזה מה שנותן לך את הדחיפה לכבוש עוד שערים. כל הזמן מילו היה מספר לי על כל הדברים האלה, אבל עד שאתה לא מגיע לכאן ורואה את זה, זה לא אותו הדבר".

דוד אמסלם ששותף אתמול לאורך כל המחצית השנייה לאחר הפציעה של בנאדו, שמח לחזור ולשחק מול היציעים המלאים. היום הוא אמר: "אין דבר יותר כיף מאשר לפתוח עונה בבית- מול יציעים מלאים ועוד לנצח בצורה כזאת. 

"זה כיף אדיר לעלות כל פעם ולשחק מול הקהל שלך. בשבילי זה היה משחק ליגה ראשון שאני משמש כקפטן ראשון ולא שני וזה בהחלט ריגש אותי, פתאום אתה השחקן הכי וותיק על המגרש ויש לך מחויבות כפולה. לשחק בבית"ר עושה אותך צעיר בכמה שנים וכל רגע שאני משחק עבור הקבוצה הזאת- זה כבוד גדול עבורי".

אריק בנאדו שנפצע אתמול במהלך המחצית הראשונה והוחלף ע"י דוד אמסלם, הובל לבדיקות בבית החולים ושוחרר לאחר מכן לביתו. היום קיבל השחקן שחרור ממשחק הנבחרת בבלאורס וההערכה היא כי הוא יחזור לאימונים מלאים כבר בסוף השבוע. 

בבית"ר עושים מאמצים להחזיר את תומר בן יוסף לכושר משחק וזאת על מנת ליצור גיבוי במידה ובנאדו לא יהיה כשיר בסופו של דבר למשחק הקרוב מול הפועל ת"א. בכל מקרה, גם במידה ובן יוסף לא יהיה כשיר, מי שצפוי לתפוס את מקומו של בנאדו יהיה הקפטן דוד אמסלם.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק