עוד חושבות על אופא

ליגת העל: מכבי נתניה והפועל ת"א רשמו את המשחק הראשון העונה ללא שערים למרות ההזדמנויות הרבות. בשבוע הבא מחכה לאדומים בית"ר ירושלים

יום שני 20 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT

אחרי שנחתו ממשחקיהן בגביע אופ"א, נפגשו מכבי נתניה והפועל ת"א למשחק שנעל את המחזור הראשון בליגת העל. שערים לא היו שם, אך הזדמנויות אין ספור.

דווקא מכבי נתניה הייתה טובה יותר במחצית הראשונה והכתיבה את הקצב, אך לא הצליחה לתרגם את היתרון לשערים. במחצית השנייה יחסי הכוחות התאזנו, ומאז כניסתו של ראובן עובד למשחק, הפועל נראתה קרובה יותר מתמיד לכבוש.

ובכל זאת, רשמנו את המשחק הראשון העונה ללא שערים, אך לפי היכולת של שתי הקבוצות נראה שתהיה לנו עונה טובה מצד שתי הקבוצות המובילות. בשבוע הבא תפגוש הפועל ת"א את בית"ר ירושלים, אך היכולת מהמשחק הנוכחי לא תספיק מול האלופה.

מחצית ראשונה

הדקות הראשונות ב"קופסא" נפתחו בגישושים של שתי הקבוצות כשבדקה השמינית הגיעו שתי הבעיטות הראשונות של מכבי נתניה לכיוון השער כשסבסטיאן רוזנטל ואובודו אוקוצ'ה ניסו את מזלם עם בעיטות מרחוק.

בדקה ה-18 יגאל אנטבי הציל את הפועל ת"א משער כשג'ורג' בה קיבל את הכדור ברחבת נתניה אחרי שדוס סנטוס ודואני לא שמרו כמו שצריך, אנטבי הצליח להרחיק את הכדור. בשלב הזה הפועל ת"א כמעט ולא הגיעה לשער של שטראובר. כעבור דקה זכתה נתניה בבעיטה חופשית אותה לקח רוזנטל שעבר את החומה, אך אניימה הצליח להדוף להמשך ההתקפה.

בדקה ה-25 אוקוצ'ה הכין מצוין מצד ימין לרוזנטל שבעט מקרוב גבוה מידי זאת במקום ללכת על בעיטה פשוטה. 

בדקה ה-33 נכנסה הפועל ת"א לעניינים כשאבדג'י קיבל מסירה אחרי מהלך קבוצתי ושלח בעיטה שנהדפה על-ידי שטראובר. שתי הקבוצות לא הצליחו להבקיע במחצית הראשונה למרות הזדמנויות ליד שני השערים.

מחצית שנייה

עשרים דקות ראשונות של המחצית השנייה היו שעמומון אחד גדול עד הקרן של נתניה שהגיעה לדדי בן-דיין שהוריד עם הראש לסטרול ששלח בעיטה כשנותר פנוי, אך הכדור הלך גבוה מעל השער.

דקותיים עברו וגם הפועל ת"א הגיעה להזדמנות מאיימת כאשר מהלך שהתחיל מראובן עובד הביא למסירה של פאביו ג'וניור מימין לראש של ליאור אסולין שנגח מקרוב החוצה.

בדקה ה-70 ברוך דגו העביר כדור מצוין לפאביו ג'וניור שהתמקם היטב בתוך הרחבה ובעט לשער אך לירן שטראובר קלט מצויין.

שתי דקות נוספות עברו והאדומים המשיכו לשבת על השער של שטראובר כשראובן עובד שלח בעיטה מצוינת חזקה שנהדפה ע"י שטראובר, הריבאונד הלך לאסולין שהתקשה לייצר בעיטה מאיימת.

בדקה ה-85 יחיאל צגאי שנכנס כמחליף שלח פצצה שכמעט ומצאה את הרשת, אך אניימה הצליח להדוף לקרן.

הרכבים

מכבי נתניה: לירן שטראובר, קלמי סבן, לואיס מרין, אבי סטרול, דדי בן-דיין, סבסטיאן רוזנטל (אמיר טגה/72), מריוס בונדאה (יחיאל צגאי/75), תמיר כהן, סטניסלב אנגלוביץ, אובודו אוקוצ'ה, ג'ורג' בה (דלה ימפולסקי/78).

הפועל ת"א: וינסנט אניימה, דני בונדר, גבריאל דוס-סנטוס, רמי דואני, יגאל אנטבי, וואליד באדיר, מזואה אנסומבו, אבדג'י (ראובן עובד/58), ברוך דגו (טל חן/90), עדי סבג (פאביו ג'וניור/58), ליאור אסולין (דלה ימפולסקי/77).

שופט: איתן תבריזי, ב"קופסא" בנתניה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק