יצאנו פראיירים שלא ניצחנו

ליגת העל: הרבה אכזבה ותיסכול במועדון ספורט אשדוד לאחר התיקו 1:1 מול מכבי ת"א הערב בבלומפילד. אלון חזן בהחלט הדגיש זאת היטב: יש הרבה לשפר. כהן: שיחקנו מתחת לכל ביקורת

יום שני 20 אוגוסט 2007
אייל כהן

אכזבה רבה במועדון ספורט אשדוד לאחר התיקו 1:1 מול מכבי תל אביב בבלומפילד, במסגרת המחזור הראשון בליגת העל. אבי נמני קילקל את החגיגות בעיר הנמל ואת הניצחון הראשון לאשדוד.

אלון חזן, מאמן מ.ס אשדוד אמר לאחר המשחק: "אני חושב שאין לי שום סיבה לא להרגיש מאוכזב. חצי ראשון מכבי הייתה דומיננטית. חצי שני שיחקנו משוחרר, כמו שקבוצת כדורגל צריכה לשחק. הגענו למצבים ולא הצלחנו לכבוש. הצלחנו לכפות על השחקנים, שלא היו עם כושר גופני דיי גבוה. יצאנו פראיירים שלא ניצחנו.

"שנייה אחת של ריפיון ועייפות איבדנו ריכוז וקיבלנו גול. אני אף פעם לא מרוצה אם אני לא מנצח. בלי שום קשר אם היינו מנצחים, עדיין יש לנו הרבה מה לשפר בקבוצה". - סיכם מאמן אשדוד.

מאמן מכבי תל אביב, אלי כהן, היה מאוכזב בסיום: אנחנו צריכים לשחק יותר טוב, שיחקנו גרוע מאוד. לא מגיע לנו אפילו נקודה. זה המשחק הכי גרוע שלנו, אפילו יותר גרוע מסכנין. אנחנו משחקים לא חכם, אנחנו עובדים על הנעת כדור, יש לנו שחקנים מהירים אבל לא ראינו מזה שום דבר.

על השחקנים הצעירים אמר כהן: "שחקנים צעירים שאיבדו את הביטחון על פעולות פשוטות. רוצה לשכוח מהמשחק הזה ולהתכונן למשחק הבא. אנחנו מקבלים גולים כמעט כל משחק. אני לא בא בטענות, ולא מאשים אף אחד. זהו שכר הלימוד שלנו. אנחנו מנסים כמה שיותר לשתף את השחקנים שלנו. עד שיחזרו הפצועים, שנוכל להעמיד הגנה לקראת העונה הקרובה.

"בדרך כלל שאתה בפיגור, וכולם עולים, ההגנה לא מתקבצת מהר, אז יש התקפות מתפרצות של אשדוד וזה מאוד הביך אותנו. ידענו שאם נחטוף, יהיה לנו קשה לחזור. למזלנו השוונו. שיחקנו מתחת לכל ביקורת". 

"אנחנו מחפשים קשר אחורי דיי טוב, עקבנו אחרי מספר שחקנים ואנחנו מתכוונים להחתים כבר בקרוב". - סיכם אלי כהן את הערב. 

אבי נמני, קפטן מכבי תל אביב אמר לאחר המשחק: לא הפסדנו, אני דיי מאוכזב. אני לא מאוכזב מהתוצאה, כי מנענו הפסד. לא איכפת לי שהבקעתי, אני מאוכזב כי לא שיחקנו טוב בכלל. 

"נראנו עייפים וחבל מאוד. אשדוד באו ושיחקו טוב מאוד. אסור לנו לחפש תירוצים, צריכים לשחק טוב, יש סבלנות בקבוצה. זה מה שיש ועם זה נלך למלחמה, יקח קצת זמן שנשחק הרבה יותר טוב. סיכומים נעשה בסיום העונה".

דוד רביבו, השחקן המצטיין הערב אמר בסיום: "אני מאוד מאוכזב מהתוצאה של המשחק. נקווה שנלמד לקח מהמשחק הזה ובמשחקים הבאים נשתפר". 

תמונות: יותם רונן.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק