עטר: אני מרוצה מהקבוצה שלי

מאמן מכבי נתניה אהב את המשחק של קבוצתו בתיקו 0:0 מול הפועל ת"א: היה משחק פתוח וטוב. שטראובר: במשחק הבא כבר נראה שערים. לוזון: ברור שיש עוד מקום לשיפור

יום שני 20 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT

הפועל ת"א ומכבי נתניה פתחו את העונה עם תיקו ללא שערים, אך לזכותן נאמר שהמשחק ביניהן התעלה לרמה גבוהה וראינו בו לא מעט מצבים.

בפרקים מסוימים סגנית האלופה הייתה טובה יותר ובזמנים אחרים האדומים של גיא לוזון שלטו והחמיצו, אך בסופו של דבר המשחק הסתיים בתיקו 0:0.

ראובן עטר, מאמן מכבי נתניה: "אני חושב שגם הפועל ת"א הגיעו למצבים וגם אנחנו. היה משחק יחסית עם הרבה מצבים, משחק פתוח וטוב. אני מרוצה מאיך שהקבוצה שלי נראית".

על היעדרותו של שכטר לטובת הנבחרת הצעירה, אמר עטר: "זה מאוד מרגיז מה שקרה סביב איתי שכטר. כמובן שנבחרת היא לפני קבוצה, אך לא אהבתי את כל הסיפור עצמו. היו לנו ולהפועל ת"א דקות טובות. יהיו משחקים ששכטר לא ישחק ושחקנים אחרים לא ישחקו".

לירן שטראובר שחוגג היום יומולדת והיה מצוין במשחק אמר: "היה משחק עונה יפה. למרות שהיה 0:0 ראינו קצב מהיר כששתי הקבוצות עברו משחקים קשים באירופה. המשחק יכל ליפול לכאן או לכאן. שתי הקבוצות עשו עבודה טובה, והלוואי שכל משחק יהיה בקצב הזה. אנחנו עדיין לא בכושר משחק מלא".

על היריבה לייריה הפורטוגלית אמר שטראובר: "נגד לייריה הפתענו אותם, והיום כשאנחנו מכירים אותם יותר מול הקהל שלנו אנחנו מסוגלים לעבור את היריבה ולעלות לשלב הבא. אנחנו צריכים לשחק נכון וחכם. עד אז יש לנו שני משחקי ליגה. אני מאמין שבמשחק הבא יגיעו כבר השערים והקבוצה תתחיל לפרוח".

גיא לוזון, מאמן הפועל ת"א: "היה פה משחק מאוד קצבי, במיוחד אלה שתי קבוצות ששיחקו ביום חמישי בגביע אופ"א ובכל זאת נתנו פייט רציני. דווקא להזדמנויות הממשיות הגענו לקראת סוף המחצית השנייה, וחבל שלא ניצלנו את זה.

"הקבוצה שלי מאוד רצתה ורצה כל הזמן, ברור שיש עוד מקום לשיפור ונמשיך הלאה. אני דרוך ומתוח לקראת המשחק מול בית"ר ירושלים. מה שקרה עם האוהדים לא משפיע עלינו, אנחנו מרוכזים רק בצד המקצועי".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק