אין מאמן פנוי: גיבוי לכהן

ראשי מכבי תל אביב החליטו הערב, שלא להצטרף לעליהום התקשורתי ולא לפעול כאגודה לא מסודרת. הוחלט לתת גיבוי למאמן הנוכחי, בצל החיפושים אחרי מאמן חלופי.גונתן חונקאל הספרדי יגיע מחר במטרה לחתום

יום שלישי 21 אוגוסט 2007
אשר גולדברג
ראשי מכבי תל אביב, לא מצליחים למצוא מועמד מוסכם שיחליף את אלי כהן, בתפקיד מאמן הקבוצה. המאמן שוחח עם לוני הרציקוביץ' וביקש לדעת מה קורה סביב הפירסומים הבלתי פוסקים בתקשורת הכתובה והאלקטרונית. 

במכבי תל אביב לא מצאו, כאמור מאמן שיכול להגיע מיד לקבוצה. הערב הוחלט לתת גיבוי זמני לאלי כהן ונראה שלמרות הדרישה של רוני מאנה להחליפו, הוא צפוי להישאר לפחות עד שבת למשחק נגד מכבי פתח תקווה. 

אבי נמני נעול על גיא לוי, שכפי שפרסמנו לא משוחרר מהאולימפית. המאמנים הפנויים האחרים ובראשם: ניר לוין, אינם מקובלים על המנג'ר/קפטן ולכן ימתינו בקבוצה עוד מספר ימים. 

מחר (רביעי) ינחת בארץ, קשר אחורי בן 25 מספרד, ששיחק בסלטה ויגו - ג'ונתן חונקאל. אם השחקן ירשים באימונים, הוא יוחתם בתוך שלושה ימים.

מוקדם יותר: מאנה רוצה לפטר את כהן

רוני מאנה הודיע ללוני הרציקוביץ', כי הוא היה מעוניין לראות את אלי כהן מחוץ לקבוצה. מאנה הודיע על כך בנוסף  לתמי פרידמן ואבי נמני כבר הערב.

החלטתו של מאנה התקבלה לאחר שהאחרון הקשיב לדעת הקהל והאוהדים בשבועות האחרונים שביקשו להחליף את המאמן לאחר היכולת החלשה שגילתה הקבוצה מאז תחילת העונה. 

אם וכאשר אלי כהן יעזוב את קרית שלום, אזי השמות המוזכרים לתפקיד אחרי שנושא גיא לוי נפל ככל הנראה הם אלו מוטי איווניר, פרדי דויד וגם שמו של מאמן מכבי חיפה, רוני לוי שלגביו הועבר מסר הערב מגורמים המקורבים למכבי חיפה שאפשר להוביל מהלך שיאפשר את עזיבתו והגעתו מהכרמל לאזור המרכז. 

הלילה תתקיים פגישה נוספת בין מאנה הרציקוביץ' ותמי פרידמן בה אמורים לדון בכל האפשרויות. 

בנוסף להתפתחויות הדרמטיות בקומת ההנהלה, נודע היום כי על המגרש ספגה הבוקר הקבוצה מכה קשה כשנודע כי בלם הקבוצה, מילאן מרטינוביץ', ייעדר כ-5 שבועות בעקבות הפציעה אותה ספג באימון לפני המשחק מול ארצ'יאספור הטורקית. במכבי עדיין מחפשים בלם זר.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק