ראמוס נפגש עם טוטנהאם

כסאו של מאמנה ההולנדי של הקבוצה, מרטין יול, מתנדנד אחרי פתיחה חלשה לליגה. מאמן סביליה, חואנדה ראמוס הוא המועמד לרשת אותו. בסביליה כבש מכחישים

יום שלישי 21 אוגוסט 2007
אלחנן מלמוד

לא רק בישראל. אחרי 3 מחזורי פרמייר ליג בלבד, נראה כי דרכו של המאמן ההולנדי, מרטין יול, כמאמן טוטנהאם הסתיימה.

ראשי הקבוצה נפגשו ביום שישי האחרון (לפני ניצחון הליגה של טוטנהאם 0:4 על דרבי) עם מאמן, סביליה, חואנדה ראמוס, במטרה לסגור את פרטי העברתו לקבוצה.

ראמוס התעניין בעבר בהגעה לליגה האנגלית, למרות ההצלחה שלו בסביליה, והיה מועמד לעמדת המנג'ר במנצ'סטר סיטי לפי הגעתו של סוון גוראן אריקסון.

יול החל לאמן את טוטנהאם במהלל עונת 2004-5, אחרי פיטוריו של ז'ק סנטיני והצליח לשקם קבוצה שנראתה שבורה. כעת מאמינים ראשו התרנגולים כי ההולנדי מיצא את היכולות שלו בקבוצה והגיע הזמן להמשיך הלאה.

טוטנהאם פתחה את העונה עם שני הפסדים לסאנדרלנד (1:0) ולאברטון (3:1) והיחסים של המאמן עם ההנהלה התערערו כשהשיא הגיע כשיול ביקש לשחרר את החלוץ, הבולגרי, דימיטר ברבטוב, בעקבות כעסו של זה על חילוף שנעשה בזמן משחק. הטענה בהנהלה שיול עשה זאת על מנת שההנהלה תצדד בשחקן, מה שיביא לפיטוריו.

בחזרה לראמוס, במועדון שלו, סביליה, כבר יצאו בהכחשה ודובר הקבוצה אמר: "יש לו עוד שנה בחוזה ואנחנו מאוד רוצים שישאר", אך גם שם יודעים שיחד עם רצונו של ראמוס לאמן בליגה האנגלית והזמן הקצר שנותר בחוזה שלו, לא ניתן יהיה למנוע ממנו את המעבר.

תמונות: רויטרס

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק