רמהש צפוי להיות מלא

טניס: חובבי הטניס בישראל לא מחכים ליום המשחק ורוכשים כרטיסים לקראת מפגש גביע הדיוויס מול נבחרת צ'ילה. המשלחת הצ'יליאנית צפוייה להיות גדולה מהרגיל

יום שלישי 21 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT

בעוד פחות מחודש תארח נבחרת הדיוויס של ישראל את נבחרתה של צ'ילה ובמשרד הכרטיסים "לאן" מדווחים על תנועה ערה מאוד בקצב מכירת הכרטיסים.

הבוקר התקבלה שיחת טלפון במשרד מצ'ילה, הדובר היה אוהד טניס צ'ילאני שביקש לרכוש 30 כרטיסי מנוי למשחקים. הצ'יליאני סיפר לפקידת המשרד שמדובר ב-30 אוהדי טניס של הנבחרת הצ'יליאנית שהתארגנו לבוא לישראל ולעודד את נבחרתם. חבורת האוהדים רכשה כרטיסי מנוי במקומות המסומנים באצטדיון ברמה"ש במחיר של 180 שקלים כל כרטיס לשלושת ימי התחרות.

כארבעת אלפים כרטיסים הופצו למכירה לקראת המפגש ההיסטורי ובשלב זה ניתן לרכוש כרטיסים משולבים לשלושת ימי התחרות בלבד. מחיר הכרטיס היקר ביותר הוא 360 שקלים ומחירו של כרטיס לנוער וחיילים עומד על 90 שקלים. 

ממשרדי לאן נמסר שכבר בשבוע הראשון של המכירה נמכרו כבר כמה מאות כרטיסים, רובם במכירה דרך אתר האינטרנט של המשרד,  והצפי הוא שיציעי האצטדיון יהיו מלאים וכל הכרטיסים יימכרו.

הנבחרת הצ'ילאנית תגיע לישראל למחרת ראש השנה והיא תשוכן במלון דניאל בהרצליה. 15 חדרים שוריינו במלון לטובת המשלחת מצ'ילה ומדובר בכמות גדולה מהרגיל של חדרים, רק לשם השוואה, למשלחת האיטלקית שהיתה כאן במפגש הדיוויס הקודם שוריינו רק שישה חדרים.

כ-20 עיתונאים יגעו גם הם, בינהם צוות טלוויזיה ושני צוותי רדיו, שיעבירו את המשחקים בשידור ישיר לצ'ילה. באיגוד הטניס ובמלון מכינים דפי הסבר בספרדית שיחולקו לשחקנים ולמלווים שלהם, אודות יום הכיפורים, חשיבותו לעם היהודי וכללי ההתנהגות בו.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק