זנדברג: נגיע בשביל ניצחון

בית"ר לא ניצחה את הפועל ת"א בבלומפילד כבר 7 שנים, זנדברג שכבש נגד בני יהודה מאמין שהפעם זה יקרה: "נגיע בשביל להשיג ניצחון ראשון אחרי 7 שנים". 2500 כרטיסים כבר נמכרו

יום רביעי 22 אוגוסט 2007
אסף שקד


משחקה של נבחרת ישראל הערב מול בלארוס, פגע בהכנותיה של בית"ר ירושלים לקראת המשחק ביום ראשון מול הפועל ת"א. ההשתתפות של חצי משחקני הסגל בנסיעה עם הנבחרת גרמה לכך שלרשותו של יצחק שום עומד סגל מצומצם מאוד כשרק ביום שישי יעמוד לרשות המאמן סגל מלא.

ההכנות למשחק מורגשת כעת בעיקר אצל האוהדים. נכון להיום נמכרו למעלה מ-2,500 כרטיסים מתוך 5,500 כרטיסים שהוקצו לאוהדי בית"ר וההערכה היא כי עד יום שישי יאזלו כל הכרטיסים ליציעי בית"ר ירושלים. הניצחון מול בני יהודה והעובדה שהפועל ת"א היריבה הגדולה ביותר של בית"ר- טוענת גם לכתר האליפות, מכניסה המון עניין במשחק ואצטדיון בלומפילד צפוי להיות מלא ביום ראשון.

7 שנים, או יותר נכון 6 שנים ו-9 חודשים, לא הצליחה בית"ר ירושלים לנצח את הפועל ת"א באצטדיון בלומפילד. אז בעונת אלי גוטמן ניצחה בית"ר 0-1 קטן משער נגיחה של תומאש שאנדור כ-10 דקות לפני שריקת הסיום. הניצחון ההוא היה האחרון של בית"ר מול האדומים בביתם ולמרות משחקים בהם הובילה בית"ר במהלך השנים האחרונות, תמיד הפועל ת"א הייתה שם כדי להשוות. זכור במיוחד המשחק בעונה האחרונה בה העלה מילובאן מירוסביץ' את בית"ר ליתרון 0-1 משער מרהיב, אך מיד עם פתיחת המחצית השנייה הורחק אמסלם בכרטיס אדום לאחר עבירה שביצע ברחבה ויוסי אבוקסיס היה שם בשביל לאזן את התוצאה ל-1-1.

"נאחס" בלומפילד היה דבוק לבית"ר גם בפתיחת העונה שעברה. עד למשחק פתיחת העונה אשתקד- לא הצליחה בית"ר ירושלים לנצח את מכבי ת"א במסגרת הליגה באצטדיון בלומפילד במשך 19 שנים. אבל אז הגיע מיכאל זנדברג שכבש צמד, קבע ניצחון 1-2 ושבר את הנאחס הצהוב כחול. כעת רוצים בבית"ר לשבור את הנאחס האדום ולחגוג סוף סוף ניצחון על הפועל ת"א.

מיכאל זנדברג שעודכן בנתון המעניין, אמר בנושא: " מהמשחקים בעונה שעברה מול הפועל ת"א, למדתי שהיריבות בין המועדונים היא כל כך גדולה שניצחון מולם שווה כמו 4 ניצחונות ליגה אחרים. זה נכון שהסגל המצומצם שאיתו אנחנו מתאמנים קצת מוציא את האווירה מהמשחק, אבל אני מאמין שכבר ביום שישי כשנתאמן כולנו נכנס לאווירה המתאימה למשחק. שמעתי משהו על זה שבית"ר לא ניצחה 7 שנים את הפועל ת"א בבלומפילד .שבע שנים לא לנצח אצלם זה אומר משהו על הקושי בלשחק מולם בבית שלהם, אבל אנחנו מספיק חזקים כדי לעבור גם את המשחק הזה- נגיע בשביל להשיג ניצחון אחרי 7 שנים ".

הבשורה הטובה שהגיע ביממה האחרונה היא חזרתו של אריק בנאדו לאימונים. הבלם שנפצע מול בני יהודה ואף לא יצא עם הנבחרת למשחק בבלרוס, נבדק ע"י הצוות הרפואי של הקבוצה שקבע כי הוא יהיה כשיר למשחק מול הפועל ת"א. גם במצבו של תומר בן יוסף חלה התקדמות וההערכה היא כי הוא יהיה כשיר להיכלל בסגל כבר במשחק הקרוב.


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק