4 משחקים ללא קהל לחולון

הפועל חולון נענשה בארבעה משחקים ביתיים ללא קהל בעקבות זריקת החזיז במלחה. בנוסף, באם הקבוצה לא תוכיח כי דאגה לחינוך האוהדים יוטל עליה עונש של ארבעה משחקים נוספים ללא קהל

יום חמישי 22 נובמבר 2007
שלמה חסיד

 עונשה של הפועל חוߜון על זריקת החזיז במגרש מלחה עומד על ארבעה משחקים ביתיים ללא קהל. הקבוצה נענשה בכך שלפני כשבועיים אוהד הקבוצה זרק חזיז למגרש במהלך המשחק מול הפועל ירושלים.

בנוסף ניגזר על הקבוצה עונש של ארבעה משחקים נוספים ללא קהל, באם חולון לא תוכיח בתוך מספӨ שבועות כי דאגה לחינוך הקהל שלה ותציג תוכנית מקיפה למיגור האלימות. הקבוצה לא נענשה בקנס כספי.

הבעלים של חולון, מיקי דורסמן, שב ואמר היום: ,אני עדיין לא מבין איך רק אנחנו עמדנו לדין על העבירה הזו. אני לא מבין איך לא העמידו לדיߟ את הפועל ירושלים ואני חזור ומדגיש כי מדובר בעונש לא הוגן. אני לא ממשיך בקבוצה".

המאבטח יואב גליצשטיין שנפצע באירוע התראיין היום לגלי צה"ל ואמר: "אני מרגיש טוב אבל ספגתי מכה לא פשוטה. צריך להתחיל הכל מחדש. איך לעבוד עם הידȬ איך לכתוב מחדש. החיים לא פשוטים. הפגיעה היא ביד העובדת, הכותבת והמחבקת. אני מאמין שאני אצא חזק מזה. הבית שלי התפרק לחלוטין. הבת שלי שוכבת ולא נרדמת כי הימים הולכים לאיבוד. היא שואלת אם אני יכול לחבק אותה ואם היד שלי תהיה שלמה. אני לא יודע איך אני אתߞודד עם הדברים הקטנים. היא שואלת איך אקח אותה לחוגים. זה פירק לי את המשפחה בצורה בלתי רגילה".

על אירועי המשחק סיפר גליצשטיין: "במשחק עמדתי כמו תמיד במנהרה ליד חדרי ההלבשה. דיברנו על האווירה המדהימה במשחק והקהל של הפועל היה בטירוӣ. ראיתי בזווית העין משהו שנראה כמו נייר טואלט. התלבטתי אם להרים או לא. חיכיתי ואיש לא הוציא את זה. חשבתי שזה ללכלוך. ראיתי שיש לי זמן להרים את זה כי חולון היו בהתקפה. תוך שאני רץ אני רואה שזה כמו עטוף משני הצדדים כמו סוכריה. אני מרים את זה, רץ שלושה צעדיםȬ יוצא מהמגרש ואז בום - פיצוץ אדיר. מעדתי ונפלתי על שתי הברכיים, ולא הבנתי למה נפלתי. הסתכלתי על היד ומחזה כזה לא ראית בחיים. הייתי בהכרה מלאה והיד מרוסקת".

 

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק