חרזי: לא זוכר פתיחת עונה כזו

קפטן מכבי חיפה אלון חרזי אומר הערב:" פתיחת העונה הכי גרועה שאני זוכר, אך צריך סבלנות". הקשר הפולני קיבל את הודעת השחרור שלו מאיתמר צ'יזיק. הערב יערוך רנאטו מבחני כשירות..

יום שני 27 אוגוסט 2007
הדס גרינברג

קפטן מכבי חיפה , אלון חרזי, התראיין הערב לרדיו חיפה וסיפר על התחושות המלוות את הקבוצה. חרזי שפותח את עונתו ה-17 במועדון אומר:" אני לא זוכר את עצמי עם פתיחת עונה כזו גרועה במכבי חיפה."  עם מסתכלים לאחור אומר הקפטן:" רק בתחילת דרכו של גיורא שפיגל זכורה לי התחלה רעה, אבל גם היא לא מתקרבת לפתיחת העונה העגומה הזו".

למרות המצב הקשה בקבוצה, אלון חרזי משדר אופטימיות ומוסיף:" אי אפשר להתעלם מכך שההרכב שינה את פניו. השחקנים החדשים לא התחברו עדיין וזה לגיטימי, דבר שכזה לוקח זמן, קשה לבקש חיבור מהיר ולכן אלו התוצאות כרגע. אני מאמין שעם קצת זמן וסבלנות, יהיה הרבה יותר טוב"

לסיום אומר חרזי בהלצה:" יצרנו לנו בדיחה בקרב השחקנים, שאנו צריכים עוד מחנה אימונים באוסטריה בכדי להכיר את הסגל החדש".

נשיא מכבי חיפה יעקב שחר ערך אתמול שיחה עם סוכנו של לוקאש סורמה, רדוסלאב מיכאלסקי בה הודיע הנשיא כי השחקן הפולני לא ימשיך בקבוצה. 

הבוקר נערכה פגישה בין מנכ"ל מכבי חיפה, איתמר צ'יזיק, לבין הקשר הפולני בה הודיע צ'יזיק לסורמה באופן סופי על סיום דרכו בקבוצה. כעת מנסים בחיפה למצוא לפולני קבוצה חדשה עד לסיום מועד ההעברות ביום חמישי במטרה לחסוך בעלותו הכספית הנעמדת בכ-200 אלף דולר לעונה.

הערב יערוך הברזילאי רנאטו מבחני כושר ובדיקות רפואיות כאשר בין היתר יש חשש כי השחקן סוחב פציעה בשרירי הבטן עוד מעונתו האחרונה בה שחק בברזיל. בשבוע הקרוב תתברר חומרת הפציעה דבר שישליך על אופן השתלבותו של הקשר בקבוצה.

הקשר הדרום אפריקאי, פיטר מסיללה שנחת אתמול בארץ צפוי לחתום בשורות הירוקים על חוזה ארוך טווח. כרגע בחיפה עדיין לא התקבלה החלטה אם מסיללה יהווה תחליף לסורמה או לחילופין יוחתם ויושאל לקבוצה אחרת. כפי שהדברים נראים כרגע, מכיוון ששחר עדיין לא פועל בכיוון החתמת חלוץ זר, נראה שבסופו של דבר מסיללה יישאר בקבוצה הבוגרת.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק