מעידה חד פעמית?

במוקד היום שני משחקים גדולים. קובי בראיינט והלייקרס יתארחו אצל בוסטון בתקווה לחולל את הפתעת המחזור ולהשיג ניצחון חוץ רביעי העונה, ומיאמי היט תארח את יוסטון בכדי לזכות בניצחון בית בכורה.

יום שישי 23 נובמבר 2007
מתן שמי
סוף השבוע נפתח ואיתו 12 משחקים מהליגה הטובה בעולם, 8 מהם מופיעים בתוכניית הווינר. אנחנו בחרנו להתמקד בשני המפגשים המרתקים ביותר. קווין גארנט ובוסטון סלטיקס יארחו את קובי בראיינט והלייקרס וינסו להוכיח כי ההפסד לאורלנדו הייתה רק מעידה חד פעמית עם ניצחון שני ברציפות, ויוסטון תרצה להתאושש מהתקופה הקשה כשתתארח אצל אכזבת העונה, מיאמי היט. 

משחק מספר 19: בוסטון – ל.א לייקרס 

ובכן את שבירת השיא לפתיחת העונה הטובה בכל הזמנים, בוסטון כבר לא תצליח להשיג בעקבות ההפסד לאורלנדו בשבוע שעבۨ, אך אליפות ראשונה לזכות הסלטיקס מאז ימיו הגדולים של לארי בירד, עדיין מסתמנים כמטרה ריאלית לחלוטין. מייד לאחר הפסד הבכורה, המארחת הוכיחה כי מלבד כישרון אדיר שחקניה מבורכים גם באופי חזק, וללא רחמים הביסו את גולדן סטייט בתוצאה 82:105.

הלילה "שלישיית החלומות" ירצו להשלים ניצחון שני רצוף, כשיארחו את קובי בראיינט ולוס אנג'לס לייקרס. למרות המרקם הקבוצתי החלש, פיۜ ג'קסון יכול להיות מרוצה מחניכיו. שלושה ניצחונות בארבעת משחקיה האחרונים השיגה האורחת, אך נגד בוסטון המושלמת בביתה גם בראיינט הפנטסטי לא יוכל להושיע. ההימור: 1, היחס: 1.80

משחק מספר 20: מיאמי - יוסטון 

בשעה טובה, מיאߞי היט מתחילה להראות סימני חיים. לאחר פתיחת עונה איומה הכללה רצף של 5 הפסדים ואף ניצחון, המארחת הצליחה לקטוף שני ניצחונות בששת משחקיה האחרונים {הישג מרשים יחסית ליכולת המבזה} והלילה מיאמי תרצה להפתיע את כולנו כשתארח מפסידה נוספת, יוסטון.

בניגוד להיט, סיפורה של האורחת הפוך לחלוטין. הצמד הקטלני, יאו מינג וטרייסי מגריידי, הובילו את הרוקטס למאזן 1:6 ונדמה היה כי יוסטון סוף סוף עלתה על דרך המלך, אך כמו שאומרת הקלישאה "כגודל הציפߙיה -  גודל האכזבה". פציעה טורדנית של מגריידי, בתוספת יכולת מחפירה מצד שאר חבריו לקבוצה, הכניסו את האורחת לתקופה נוראית עם חמישה הפסדים רצופים. 

הלילה דווקא דווין וויד ינצל את חולשת היߨיבה בכדי להשיב את המומנטום לידי אלופת 2006, בדרך להשגת ניצחון שלישי העונה. ההימור: 1, היחס: 1.80    

תגובות

טלספורט בפייסבוק