קשטן: שיפוט קטסטרופלי

למאמן הלאומי היו טענות כלפי השופט הליטאי לאחר ההפסד 2:1 לבלארוס. עוד מקשטן: המשחק הקבוצתי שלנו השתפר. חשוב שהשחקנים ימשיכו לקבל כושר משחק

יום רביעי 22 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

נבחרת ישראל לא נראתה במיטבה במינסק מול בלארוס ונוצחה 2:1 במשחק ההכנה האחרון לפני ההתמודדות ב-8 בספטמבר מול אנגליה בוומבלי.

אחרי שער מוקדם שספגה הנבחרת, הצליח שמעון גרשון לאזן את התוצאה מהנקודה הלבנה עוד במהלך המחצית הראשונה. אלא ששופט המשחק הליטאי החליט להעניק בעיטת עונשין מ-11 מטר לנבחרת המארחת בתוספת הזמן של המשחק ואיפשר לה לנצח.

דרור קשטן, המאמן הלאומי אמר בסיום המשחק: "כל משחק הכנה לקראת התמודדות ממשית הוא חשוב. חבל שיש לנו רק משחק הכנה אחד. לקחתי את המשחק הזה כדי לבדוק את עצמנו לקראת ההתמודדות מול אנגליה. לצד דברים חיוביים שראיתי, זיהיתי גם דברים פחות טובים.

"הנבחרת שיחקה פחות טוב במחצית הראשונה מבחינה הגנתית אבל ייצרנו לא מעט הזדמנויות. המשחק הקבוצתי הכולל השתפר מאוד למרות השיפוט הקטסטרופלי. לא הייתה בעיטת 11 מטר אבל מעבר לזה כל ההתנהלות שלו הייתה שערורייתית".

על ההכנה הלקוייה של הנבחרת, אמר קשטן: "השחקנים נחו לילה שלם. אמנם לא ערכנו את האימון כמתוכנן, אך עשינו את מה שרצינו כשהקרנו וידאו וקיימנו אסיפת קבוצה. לנבחרת ישראל יש הרבה שחקנים באירופה ולכן אין לנו הרבה ימי אימון. אנחנו נמצאים בתחילת עונה וחשוב מאוד שהשחקנים יקבלו כושר משחק. על התיאום בין השחקנים אנחנו עוד צריכים לעבוד".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק