מכבי ממתינה למאיר שמיר

במכבי ת"א בודקים אפשרות לכניסת שמיר ותנובה לבעלות על הקבוצה. עלות הספרדי ג'ונתן חונקאל היא כ-300 אלף יורו. האוהדים רוצים את אוחנה כמאמן במקומו של אלי כהן

יום חמישי 23 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

מאיר שמיר, הבעלים של תנובה, הוא התקווה הגדולה של מכבי ת"א. בכיר במכבי ת"א, אמר לאתר טלספורט שיתכן כי שמיר, ששמו מוזכר כבר 3 שנים כמי שמועמד לרכוש את מכבי ת"א, יעשה זאת בקרוב.

אותו בכיר הוסיף: "נושא רוני מאנה אינו יציב, מהרגע שהוא נכנס לקבוצה, אין לדעת מה יקרה ביום המחר. רק מאיר שמיר צריך לקנות את מכבי ת"א, הוא צריך להיות האיש שינווט את הקבוצה לתארים מול גאידמק. הלוואי והאיתותים מכיוונו יהיו של כניסה מהירה, אחרת במצב הנוכחי הכל יקרוס. מכבי ת"א מדברת בשלושה וארבעה קולות שמושמעים ע"י מי והאינטרסים שלו".

הקשר הספרדתי, ג'ונתן חונקאל, הגיע להתרשמות קצרה במטרה לחתום על חוזה בקבוצה. ג'ונתן הוא שחקן חופשי והשכר שהוא דורש הוא כ-300 אלף יורו.

אוהדי מכבי ת"א רוצים לעמדת המאמן את אלי אוחנה, מאמנה של הפועל כפ"ס, במקומו של אלי כהן. האוהדים עייפו ממצעד השמות המוזכרים, ולטענתם רק אלי אוחנה הוא מאמן שמשחק כדורגל פתוח והתקפי. 

לקראת המשחק בשבת ב"אורווה" נגד מכבי פ"ת צפוי אביב חדד לשחק כבלם במקומו של עוז יפרח. אפשר שיוסי שיבחון ישחק בקישור האחורי.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק