ריאל מדריד רכשה את רובן

ספרדית: צ'לסי הסכימה להצעתה של אלופת ספרד, שהציעה 36 מיליון יורו עבור רובן והיום יחתום השחקן לחמש שנים במועדון הספרדי. רובן הוא ההולנדי השלישי שרוכשת ריאל, אחרי צירופם של שניידר מאיאקס ודרנטה מפיינורד

יום חמישי 23 אוגוסט 2007
אסף בילגורי
 זהו עכשיו זה סופי. אריאן רובן, כוכב נבחרת הולנד וצ'לסי, ישחק בעונה הקרובה בריאל מדריד.

היום, הסכימה צ'לסי להצעה של ריאל בסך 36 מיליון יורו עבור ההולנדי שלה ורובן יהיה הרכש ההולנדי השלישי של ריאל הקיץ, אחרי שצירפה לשורותיה כבר את שניידר מאיאקס ואת דרנטה מפיינורד, כולם שחקני נבחרת הולנד.

כוכבה של איינדהובן לשעבר, שהרשים גם בשורות צ'לסי, יחתום היום על חוזה לחמש שנים בשורות ריאל, אחרי שיעבור את הבדיקות הרפואיות.

הקיצוני השמאלי הנפלא בן ה-23  היה מחוזר במשך זמן רב ע"י אלופת ספרד, כאשר הנשיא שלה רמון קלדרון, הבטיח מהרגע שהתמנה לנשיא ריאל, להביא את רובן לברנביאו, יחד עם קאקה  ממילאן ופאברגאס מארסנל.

רובן הוא הרכש השני של ריאל בתוך 24 שעות, אחרי שאתמול החתימה אלופת ספרד את גבריאל היינצה, המגן של מנצ'סטר יונייטד ונבחרת ארגנטינה, שביקש לעבור לליברפול, אך היונייטד הסכימה למכור אותו רק לריאל.

ריאל כבר הוציאה הקיץ יותר מ-100 מיליון יורו עבור רובן, דרנטה, שניידר והיינצה. מלבדם, החתימה הקיץ ריאל גם את מצלדר, בלם דורטמונד ונבחרת גרמניה, את סאביולה מברצלונה ואת דודק, שוערה של ליברפול ונבחרת פולין, שלושתם הגיעו בהעברות חופשיות.

כעת אפשר לומר בפה מלא, שריאל מוכנה ומזומנה לעונה הממשמשת ובאה, והשלימה את הסגל שלה לקראת המשחק הסופר מרתק ביום שבת מול אתלטיקו היריבה העירונית ולמפגש עם חוסה רייס, משעמם לא יהיה בקלדרון.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק